2737
2734
عنوان

تازه دارم حلقه میزنم تمام بدنم داره متلاشی میشه🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 46 پست
ورزش هوازی چیه

ایروبیک، رقص زومبا و ...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
از اینا که روش دایره های پلاستیکی داره گرفتم خیلی دردش زیاده خوبه اینا؟ 

اره اونا خوبه منم دارم اولش انقدر درد داشت نمیتونیتم نفس بکشم باید صبرو تلاشتو ببری بالا

مرگ بر افسردگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ورزش دیگه ای ندارم بعد حلقه کمرو خییییلی باریک میکنه😍😍😍

درسته ولی پیاده روی تندم خیلی خوبه قشنگ عرق میکنی .البته دوستای منم اوایل که حلقه میزدن همین طوری مثل شما کبود میشدن ولی بعد 1ماه دیگه عادت میکنی.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2731

منم یه مدت زدم عالی بود. دور کمرم به چیزی که میخدام رسید. اما کبودی های بدی داد و اینکه بعدا خوندم نباید به تخمدان بخوره چون عوارض داره. 

چون من پایین میزدم برای زیر شکم. 

اطلاع بیشتر و دقیق تری ندارم

2738

عزیزم، م من تعریف نباشه یه جورایی رکوردارم تو باشگاهمون🙈 یعنی تا خودم دلم نخواد حلقه نمی افته با حلقه زدن میتونم راه برم و برقصم 

ولی گفتی کبودی یاد اولین روز افتادم😢 یه طرف پهلوم رو در اولین حرکت زدم کبود کردم شدیددددد دد الانم یادش میافتم پهلوم درد میکنه

تا کبودیا یکم خوب نشده نزن حلقه 

سعی کن عوض اینکه رو حلقه تمرکز کنی رو بدنت تمرکز داشته باشی 

برای مبتدی ها هم حتما مدل حلقه زدن باید پاها در عرض شانه باز باشه نه جلو عقب 

........
من ورزش دیگه ای ندارم بعد حلقه کمرو خییییلی باریک میکنه😍😍😍

جدی تجربه داشتی؟؟من ی ماهه تو خونه ورزش میکنم شکممو سلفن میکشم خیلیم عرق میکنم یعنی خودمو خفه میکنم،،اما تکون نخوردم 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
از 69 داشت تا89

انقدرنازنازونباش خواهرمن ۷سالشه و بشدت لاغره بعد ا همونایی که خیلی بزرگودردناکه حلقه میره

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2706