2726
عنوان

چيكار كنم همسرم جواب پيام عاشقانه ام روبده

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 69 پست

بعضی آقایون همینن کاریش نمیشه کرد

بعضیاشونم اینقدر میچسبن که حالت بد میشه

باز خوبه همون یکی دوبار و زنگ میزنه

بنظر من گیر نده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلي احساسيم ي روز بوسم نكنه داغون ميشم صبحا اون ميبوسه ميره سركار  شب برگشتني هم من ميرم است ...

کار خوبی می کنی  ولی موقع هایی که آدم کار داره حواسش پرت میشه شاید نتونه پیام بده تو خونه به جاش می تونه جبران کنه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2728

خوبه ک شوهر من ک اصن زنگ نمیزنه

پیام عاشقونه هم ک بدم خیلی کم جواب میده بعضی شبا ک میاد بغلم میکنه و بوس و اینجوری ج پیاممو میده ،بعضی وقتام ک میگم چرا ج نمیدی و ی دو روز میده و دوباره مثل قبل.....

میگه دستم بنده 

منم دیگ خیلی کم پیام میدم😊😊

بعضی آقایون همینن کاریش نمیشه کرد بعضیاشونم اینقدر میچسبن که حالت بد میشه باز خوبه همون یکی دوبار ...

😐😐😅😂😂دقیقا شوهرمنم بسلامتی صب ک‌میره تا شب ی زنگم‌نمیزنه ک توبادوتا بچه توخونه چیکار میکنی 

من بهش پیام‌میدم‌فلان‌چیزو بخر زحمت ی باشه هم‌نمیده عادت کردم دیگه 😅

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
متاسفانه خيلي وابسته ام

وابستگیت رو کم کن وقتی اینقدر وابسته ای دلیلی نمیبینه تلاش کنه برای جذبت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706