2737
2734
عنوان

کسی مثل من این مشکلو داشته؟؟

196 بازدید | 26 پست

پریود بشه یک هفته قطع بشه پریودش و دوباره شروع بشه و باز یه هفته قطع....

من الان ۲ ماهه اینجورشدم.دکترم رفتم خوب نشدم.از چی میتونه باشه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هورمانت بهم ریخته برو دکتر دوفاستون بهت می ده تنظیم میشوی

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
عزیزم هورمانت بهم ریخته برو دکتر دوفاستون بهت می ده تنظیم میشوی

رفتم دکتر.قرص و امپول داد استفاده کردم.اما فقط یه هفته قطع میشه و دوباره پریود میشم.

الانم سردرد دارم شدید 

2738

عزیزم من الان نزدیک به یکساله اینجوری شدم دکترم رفتم کلی آزمایش و پاپ اسمیر و هرقرصی ک بگی خوردم هورمونامم تنظیمه،ولی دکتر نفمید چرا اینجورم دست آخرم گفت دیگه دارو نخور یکم استراحت کن

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
عزیزم من الان نزدیک به یکساله اینجوری شدم دکترم رفتم کلی آزمایش و پاپ اسمیر و هرقرصی ک بگی خوردم هور ...

کلافه شدم.الان ۲ ماهه اینجورم.از اسفند ماه

همشم خونه مامانمم بخور و بخواب و استراحتم تا خوب بشم.اما اصلا فایده نداره

من یه تیکه گوشت مانندم از رحمم جدا شد افتاد ماه قبل.خیلی دردناک بود برام

اون بافت رحمت بوده معمولا واسه منم بعضی ماه ها اینجوریه،اگه سری بعد هم داشتی میتونی برداری بدی آزمایشگاه معلوم میشه چی هست

رفتم دکتر.قرص و امپول داد استفاده کردم.اما فقط یه هفته قطع میشه و دوباره پریود میشم. الانم سردرد دا ...

نمی دونم چی بگم چقدر بد است اینجوری اصلا" تکلیفت را نمی دونی 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
کلافه شدم.الان ۲ ماهه اینجورم.از اسفند ماه همشم خونه مامانمم بخور و بخواب و استراحتم تا خوب بشم.اما ...

نه بخور بخواب که اصلا،حتما ورزش کن،ولی شما دکتر واست سونو نوشته ان شاالله که مشکلی نداری،احتمالا یه آزمایش هورمونم واست بنویسه

2706