2737
2734

نخوردم تاحالا،ولی کلاخروس خیلی دیرپزه

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خروس خیلی دیرپزه الانم دیگه دیره به ناهار نمیرسه.

باید دوساعت تو زودپز باشه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
برا من الان ساعت دهه

کجا زندگی میکنی؟ 😐

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738

عزیزم اگر خروس باشه باید خیلییی بپزه یا باید حتما بذاری زودپز اما اگر جوجه خروس باشه  بدون زودپز هم راحت میپزه و خیلی هم خوشمزه هست..آبش هم خیلی خاصیت داره میتونی بصورت سوپ استفاده کنی

کویت

بسلامتی.

خب از الان بذار تو زودپز ساعت ۱۱ونیم درش بیار بعدشم با برنجش بزار ۱دساعت دم بکشه تا خوب پخته بشه

بزار زودپز اولش سرخ کن با پیاز تفت بده بعد رب بزن ادویه بعد اب جوش بریز روش حتما باید جوش باشه چون دیر پز تر میشه 

بعد آبش که کم شد میتونی برنج بریزی کته درست کنی 

یا کلا بزاری آبش خشک بشه ریش ریش کنی بزاری لا برنج دم کنی 

نوش جون

امضا ندارم