2737
2739

سلااااام

هرکی میدونه بفرماد😉

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

افسانه خانم شمااستفاده کردی؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام تو نت خوندی؟ اعتماد نکن برو از عطاری بپرس  حالا چرا دختر دوس داری

چون خودم آبجی دوست داشتم نداشتم

چون دخملا خیلی نازند

چون دلسوزند

چون ازجنس خودمونند

چون دوتاپسردارم دلم دخترم میخواااد😭😄😉

2731
چون خودم آبجی دوست داشتم نداشتم چون دخملا خیلی نازند چون دلسوزند چون ازجنس خودمونند چون دوتاپسرد ...

پس لبنیات بخور قبل بارداری 

دخول عمقی نباشه 

به ارگاسمم نرس

ایشالا دختر میاری

میشه برای سلامتی تو دلیم یه دونه صلوات بفرستین؟❤️

خوش اومدید

راهنمایی لطفا

پس لبنیات بخور قبل بارداری  دخول عمقی نباشه  به ارگاسمم نرس ایشالا دختر میاری

ممنون.

غذاچیادرست کنم هم واسه همسرم خوب باشه هم خودم دردخترزایی؟

همه چیو دارم حذف میکنم ازبس اقوال مختلفی تو نت خوندم‌.

دیگه موندم واقعاچی بپزم😣

2738
نه عزیزم برا پسرزایی خوبه،چون بدن رو قلیایی میکنه

خاک وچوک😲واقعا؟!!!تونت خوندم که واسه دخترخوبه...

ممنون. غذاچیادرست کنم هم واسه همسرم خوب باشه هم خودم دردخترزایی؟ همه چیو دارم حذف میکنم ازبس اقوال ...

کاسنی نخوره شوهرت چون واس پسرزایی هست خودتم کلسیم بدنت بالا باشه 

زیاد حساس نشو

حالا اقدامت کیه

من ایشاله میرم شنبه دکتر بگم میخوام نینی بیارم 😛

راستی پسر داری همش فک نمیکنی ازدواج کنه دیگه فراموشت میکنه؟ 

یا نمیگی دختر بیارم لوس میشه ؟

کاسنی نخوره شوهرت چون واس پسرزایی هست خودتم کلسیم بدنت بالا باشه  زیاد حساس نشو

چشششم

دکترسنتی عرق کاسنی گفته صبح هاخودم یه استکان بخورم

الان تونت خوندم نخوریدواسه پسره.

بنظرت کی درست میگه؟!

چشششم دکترسنتی عرق کاسنی گفته صبح هاخودم یه استکان بخورم الان تونت خوندم نخوریدواسه پسره. بنظرت ک ...

فک کنم حدیث هست که کاسنی واس پسره

حالا اقدامت کیه من ایشاله میرم شنبه دکتر بگم میخوام نینی بیارم 😛 راستی پسر داری همش فک نمیکنی ازد ...

نی نی شماپسره؟

به سلامتی ومبارکاباشه وخوش قدم وزیرسایه امام عصر ان شاالله.

چرا همش میگم دخمل مردم میبرتش یه روز...

امادختر نه اول وآخرش واسه خودته

لوسم باشه دختره دیگه...موافقی؟

2706