2737
2734
عنوان

با نامزدم بحثم شد

1041 بازدید | 101 پست

دیشب در مورد جهیزیه حرف میزدیم... ببینین ما قرار بود سال پیش ازدواج کنیم ولی پسر عموش فوت شد و نشد یه سال صبر کردیم تو همین یه سال به خاطر زیاد بودن هزینه ها بزرگای فامیل یه چیزی نوشتن که بقیه مثه اون عروسیو برگزار کنن مثلا طلا فقط دوتا حلقه برا هم بگیریم در صورتی که قبلا اینجوری بود عروس سرویس کامل داشت و دوماد زنجیر یا انگشتر بزرگ تر و اینا و جهیزیه ام که قبلا کلش با عروس بود  الان گاز و فرش و یخچال به عهده ی داماده سرویس خواب و مبلمان کلا ممنوع شده و اینا حالا نامزدم بحثش که میشه واسه خرید طلا میگه طبق این حرفا و برای خرید جهیزیه میگه ما کاری به اینا نداریم... حالا اصً من قراره تا دوسال که اقا شرو به ساخت و ساز کنه با مادرشوهرم باشم و توی یه دونه اتاق که دوتا فرش اندازشه بمونم.... دیشب داشتیم حرف میزدیم گفتم امروز یه ساعت دیواری خریدم گفت تو باید از این پایه دار بلندا میخریدی گفتم حالا که جا نداریم اینو خریدم واسه تو اتاق بعدا که خونرو درست کردیم از اونا میخریم اگه دوست داری بزاریم تو خونه... بعد برگشته به من میگه مبلمان بیار گفتم خب شما که جا ندارین چرا توقع الکی داری من بیارم کجا بزارم من که نمیگم نمیارم حالا شایدم اوردم من میگم برام بخرین دیگه تا بخرن یا نه... این حرف من به اقا برخورده میگه مگه من چی اضافی خواستم که میگی توقع الکی داری... حالا من نمیدونم کدوم مقصریم میگه اصلا به خرفی که میزنی فک نمیکنی و میگیش تو خیلی حرفا به من زدی من الان باید چجوری باهاش برخورد کنم؟؟ 

😈😈...Well Well

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصن حق نداره تو جهاز خریدنت دخالت کنه! اولا ک اشتباه کردی زیر بار رفتی ک کل جهیزیه رو خودت بخری ثا ...

من نظر نمیپرسم بارها بهش گفتم دخالت نکن.... الان اگه زنگ زد چی بهش جواب بدم؟ 

😈😈...Well Well

عزیزم امیدوارم که اینطوری که من فکر میکنم نباشه، ولی زندگی پرچالشی رو پیش رو داری.

ما که از این حرفا با شوهرم نداشتیم، این شد!

فقط عشق و علاقه و کوتاه اومدن میتونه اینجور زندگیها رو نگه داره... اگه توان کوتاه اومدن و بخشیدن و گوش رو دروازه کردن داری، ادامه بده...

2738
عزیزم امیدوارم که اینطوری که من فکر میکنم نباشه، ولی زندگی پرچالشی رو پیش رو داری. ما که از این حرف ...

میدونم عشقم تازه با اون خانواده و این اخلاق و این وضع بی استقلالی و بیعرضگی و نداری...سعی کردم تمومش کنم نشد ولی

😈😈...Well Well

نظر من اینه دو ساله دیگه هم خونه مامانت صبر کن تا بری خونه خودت مگه بیکاری وسیله هاتو برداری ببری زید دست مادرشوهر.. 

اصلا همه کارات اشتباهه واقعا بزرگترا راهنماییت نمیکنن؟

دخترم تمام زندگی من
دقیقا اصلا اینقد توقع بالا داره حالا ببین چی بهش برخورده انگار فحشش دادم

همینوبگو

شوهرمنم گف قهوه جوش بگیر منم گفتم نه نمخام لازمم نیس چون قهوه نمخورم زیاد

گف خداقل کاپدار

لج کرپم

خالا پشیمونم دربه دردنبال کاپداراهسم خخخخخ.

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
من نظر نمیپرسم بارها بهش گفتم دخالت نکن.... الان اگه زنگ زد چی بهش جواب بدم؟ 

بگو من باتوجه به هزینه ها نمیخوام ب پدر و مادرم فشار بیارم!!

هررررچی ک لازم باشه برای شروع زندگیمون تهیه میکنم ؛ بقیشم تو زندگیمون خورد خورد میحریم.

اما اگ ناراضی هستی پس 5 تیکه ای ک بعهده خانواده داماده بخر + سرویس طلا تا ماهم بقیه جهازو کامل بخریم!!

2706