2410
2553
عنوان

بچه‌ها جهیزیه از کجا بخرم؟

421 بازدید | 49 پست

سلام دوستان دیشب رفته بودم بیرون همینطوری گفتم ی قیمت وسیله برقی بگیرم

پلوپز گوسونیک ک ۱۷۰ تومن ود شده یک میلیون تومن😑 و من داشتم سکته میکردم😕 اینو مثال زدم حالا همین برند مد نظرم نیست.

اتو پرس ژانومه ک ۷۰۰ بود شده یکو هفتصد😑

ب نظرتون از وان ترکیه خرید کنم و با این ماشین ترانزیتا ک فضای خالی دارن و تو راه ایرانن بیارمشون یا برم جنوب کشور قشم و این جاها خرید کنم؟

خیلی ناراحت و افسرده شدم ی مدته😕😕

❤️🧡💛💚💙💜💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب فقط لوازم ضروری بخر 

از هر شهری بخری کرایه بار رو هم باید حساب کنی 

به نظر من خیلی چیزا لازم نیست 

خیلی از ظرف ظروف ها زیادی ان 

طبیعتا هم نوع پدیرایی و مهمونداری مث قدیم نیست 

باید شسته رفته خرید کنی با توجه به کمبود جا و هزینه های اضافه 

از ترکیه خردی کنی گمرکی بهش تعلق میگیره و مجبوری کلی پول گمرک بدی بازم همون قیمت در میاد

آخه یکی از آشناهامون سه سال پیش رفت اونجا خرید کرد بعد با این ترانزیتا آورد و هزینه اضافی نداد

❤️🧡💛💚💙💜💖

از جنوب و شهرهای نزدیک گمرک که خرید کنی معمولا گارانتی ندارن. اگه وضع مالی ت خوبه از شهر خودتون بخر اگر هم نیس برو گناوه و سعی کن چیزایی که ضروری هس رو بخری ، قشم هم خیلی گرونه آخه اجناس اکثرا مارک هستن جنس ایرانی اصلا پیدا نمیکنی. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍

گناوه خوبه! وسایل بزرگو اگه نگرفتی اسنوا یه جشنواره جهیزیه داره!همه وسایلتو اسنوا بگیری تخفیف میدن!

و اینکه کوچولو ها رو برو سرای ایرانی اونجام خوبه اگه نتونستی بری گناوه! و فرشتم شهر فرش بگیر😅😅😅

خودم یه پا تبلیغات تلوزیونم😂😂😂😂

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2714
خب فقط لوازم ضروری بخر  از هر شهری بخری کرایه بار رو هم باید حساب کنی  به نظر من خیلی چی ...

خب با ماشین خودمونم زمینی میتونیم بریم ترکیه. نمیدونم باید بیشتر تحقیق کنم 

❤️🧡💛💚💙💜💖
آخه یکی از آشناهامون سه سال پیش رفت اونجا خرید کرد بعد با این ترانزیتا آورد و هزینه اضافی نداد

والا من سرویس کالسکه و تخت و پارک و .... رو از خارج اوردم. توی فرودگاه کلی ازم گمرکی گرفتن تا اجازه ترخیصش رو دادن. تازه خیلی بزرگ هم نبود

از قشم ميتوني با قيمت خيلي كمتري وسايل برقي و اركوپال و قابلمه و اين چيزات بخري

من خريدم و فوق العاده راضيم

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
از قشم ميتوني با قيمت خيلي كمتري وسايل برقي و اركوپال و قابلمه و اين چيزات بخري من خريدم و فوق العا ...

ی سوال عزیزم قشم هم مثل بانه گارانتی نداره وسایل برقیاش؟

آرکوپال ک ۶ نفرش سمت خونمون ۱۷۰عه

قابلمه خوجلا ۲ تومنه

اونجا قیمتاش پایین‌تره؟

❤️🧡💛💚💙💜💖
گناوه خوبه! وسایل بزرگو اگه نگرفتی اسنوا یه جشنواره جهیزیه داره!همه وسایلتو اسنوا بگیری تخفیف میدن! ...

اسنوا نمیدونم ب چ دلیل انقددددددد گرون شده!!! یخچال سایدشو دیروز قیمت گرفتم ۱۸ تومن!! خب الجی هم همون قیمته

لباسشوییش ۶ تومن! 

❤️🧡💛💚💙💜💖
خب با ماشین خودمونم زمینی میتونیم بریم ترکیه. نمیدونم باید بیشتر تحقیق کنم 

به هر حال هزینه داره حتی یه رفت آمد ساده

بعدم همه جا قیمت ها تغییر کرده حتی نسبت به۶ماه پیش

مثلا از جمعه بازار شوش اگه خرید کنی مناسبه 

خورده وسایل رو باید کنار بزاری کلا

لوازم بزرگ رو من از امین حضور بدون گارانتی و با گارانتی شرکت های دیگه بگیر

2706