2726
عنوان

نمیتونم اشک هامو کنترل کنم

4333 بازدید | 26 پست

وقتی ناراحتم میکنن مخصوصا از سمت همسرم و خانواده همسرم وقتی که ناراحت میشم اشکمو در میارن .بعدش خودم خیلی ناراحت میشم که چرا جلوی کسی گریه کردی و نتونستم جلوی خودتو بگیری که اشکت نیاد.خیلی هم با خودم تمیرین کردم اما فایده نداشت.شما راهکاری دارید؟

دل شکستن هنر نمیباشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اینطوری ام اه این گریه ی لعنتی و نمیشه کنترل کنم در جا اشکم سرازیر میشه 😥

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

از اونجا فاصله بگیر و دور شو نفس عمیق بکش حالت خشم به خودت بگیر تا عضلات صورتت منقبض بشه و اگرم اشکت ریخت محکم پاک کن جوری که به چشمت فشار بیاد و دستت رو مشت کن و محکم فشار بده.. حالت تدافعی گرفتن کمک میکنه گریه ات نیاد

خب عزیزم گریه کن. ایرادی نداره. منم دست خودم نیست و اشکم زود درمیاد. اما حرفتو بزن و از خودت دفاع هم کن. اگر کم کم حرفت رو بزنی، حتی با گریه، بعد ی مدت دیگه اشکت درنمیاد و اول حرفت میاد بیرون و کمتر اذیت میشی. :*

منم همینم زود گریم میگیره و کنترلم نمیتونم بکنم در حدی ک الان برای شوهرم عادی شده و دیگه روش ت ...

وای دقیقا عین شوهره من .منم خیلی متنفرم ازین کارم.احساس بی ارزشی میکنم

دل شکستن هنر نمیباشد
خب عزیزم گریه کن. ایرادی نداره. منم دست خودم نیست و اشکم زود درمیاد. اما حرفتو بزن و از خودت دفاع هم ...

وقتی اشکات برای طرفت عادی بشه درحدی که اصلا براش مهم نیس که این داره گریه میکنه .ادم ازین میسوزه

دل شکستن هنر نمیباشد
2706