2726
عنوان

کودکان ۱۸ ماهه

181 بازدید | 11 پست

بچه ها کسی بچه ای داشته که بالای ۱۸ ماه راه افتاده باشه و مشکلی الان نداشته باشه؟ تو اطرافیانتون دیدین ؟ 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

دخترم ۱۴ ماهشه هنوز راه نیوفتاده خیلی نگرانم

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

۱۸ماهگی راه نرفت باید بره کاردرمانی

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم ۱۴ ماهشه هنوز راه نیوفتاده خیلی نگرانم

مال من ۱۸ ماهشه راه نیوفتاده دارم روانی میشم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728
مال من ۱۸ ماهشه راه نیوفتاده دارم روانی میشم

وای چقد بد

دکتر بردیش؟

چن قدمم بر نمیداره؟

عزیزم بهتره اینطور نظر خواهی نکنی چون بچه ها خیلی با هم فرق دارند به طور کلی هر بچه ای که تا این سن راه نیفته باید بررسی بشه ،اینو من نمیگم یه متخصص مغز و اعصاب کودکان تو تلویزیون میگفت ،و تاکید میکرد وقتی میبینید بچه ای تا آخر ۱۷ ماهگی راه نمیافته و عادی نیست حتما بیارینش بررسی بشه .

وای چقد بد دکتر بردیش؟ چن قدمم بر نمیداره؟

هزار مدل دکتر بردم

میگن سالمه

دو قدم میره میشینه

اگه دستمو بگیره کلی راه میره ها

مستقل نمیره

عزیزم بهتره اینطور نظر خواهی نکنی چون بچه ها خیلی با هم فرق دارند به طور کلی هر بچه ای که تا این سن ...

درسته

از فرط نگرانیمه 

میخام بدونم بچه ای بوده که جون سالم بدر برده باشه؟

کار درمانی نمیبریش عزیزم؟؟بعضی بچه ها تنبله عضله هاشون باید کاردرمانی برن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
کار درمانی نمیبریش عزیزم؟؟بعضی بچه ها تنبله عضله هاشون باید کاردرمانی برن

همه جا بردمش میگن عضله هاش عالیه