2733
2734

امشب جاریم میخواد بیاد میخوام مرغ بپخم لطفا طرز تهیه یه مرغ خشمزه رو بگین

ممنووووووون

هیچ کسی رو به مقام خدایی بالا نبر...میره اون بالا واست عذاب نازل می‌کنه!!

مهمونای من ک مرغ باآب پرتقالموخیلی دوسدارن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول سرخ کن مرغارو بعد پیاز داغ ورب و ادویه ونمک اضافه کن یه دو لیوان آب اضافه کن مخلوط رو بریز رو مرغا تمام

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2738

مرغو توش آب بریز بذار ی ده دقیقه بجوشه بعد ابشو بریز بیرون اون کاف هایم که روش میاد ریخته بشه بره بیرون

بعد دوباره آب بریز بذار بپزه بهش همزمان زردچوبه یکم دارچین بزن با فلفل دلمه و پیاز نگینی شده و اگه زعفران داری خیلی کم بریز

وقتی مرغا یکم نرم شد داخل آب نمک بزن 

بذار کامل مرغا بپزه و طعم دار بشه با حرارت متوسط بپزه بهتر

بعد مرغارو دربیار یکم رب رو تفت بده بریز داخل آب مرغ بذار چند کله بزنه

ماهی تابه رو داغ کن یکم توی روغن زردچوبه بزن بعد بذار مرغا سرخ شن

سیب زمینی هم به همین شکل سرخ کن

بعد زرشک بریز یکم تفت بده 

میتونی گوجه هم سرخ کنی

اول پیاز رو سرخ کن 

پیازا زیاد سرخ نشه کمی طلایی شد مرغو بریز تا با پیاز کمی تفت بده

کمی ابلیموی تازه و فلفل سیاه و دارچین و نمک بریز و رب وبا یک لیوان اب زیر شعله خیلی کم بپزه. 

اگه ابلیمو نداشتین زرشک بریزین. فلفل دلمه ای هم اگه داشتی بریز عالی میشه

یه مدل دیگه هم هست

مرغو ابپز کن بعد بخوابون تو ابلیمو و زعفران ودر اخر سرخ کن اینم عالیهههههه

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
چی هس؟

مرغو همونطوری ک برای زرشک پلوتفت میدیم باکره تفت میدیم تادوطرفش خوب طلایی بشه نمک وفلفل هم بهش اضافه میکنیم بعد یه لیوان آب پرتقال ویکمی آب لیمومیریزیم حرارتوکم میکنیم تاغلیظ بشه غلیظ ک شد زعفرون دم کرده بهش اضافه میکنیم ویکم دیگ میذاریم رو حرارت،اب پرتقال طبیعی باشه بهتره از رنده پوست لیموهم میشه استفاده کرد عطرش عالیه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
میشه بیشتر توضیح بدی تابحال نه خوردم نه دیدم

گفتم عزیزدلم

مرغتو با پیاز و نمک و فلفل و سیر و فلفل دلمه ای و زردچوبه و یه چوب دارچین و چند برگ بو اگر داری بزار بپزه

در بیار تو مخلوط روغن و کره سرخش کن میتونی برای عطر بهتر یه رزماری کنارش تو روغن بزاری ولی بعد درش بیار

میتونی برای ساید از آلو بادمجون هویج سیب زمینی گوجه قارچ و..... هر چی دوست داری استفاده کنی 

قبل سرو رب تو کره تفت بده مرغتو در بیار از تابه آب مرغتو بریز تو تابه ای که مرغ و سرخ کردی و رب رو بهش بزن تو یه کاسه بریز بزار کنار مرغت

زرشک پلو هم درست کن در کنارش

یه ماست و خیار یا بورانی یا ماست با لبو هم درست کن میتونی دو تاشو درست کنی.

سالاد شیرازی یا فصل هم کنارش بزار.

میتونی رو میز پذیرایی هم خودت کیک یا شیرینی بپزیم بزاری یا کوکی که میتونی امشب درست کنی برای فردا.

حتما دسر ژله یا پاناکوتا یا هر دسری که دوست داری بزار.

مرغو توش آب بریز بذار ی ده دقیقه بجوشه بعد ابشو بریز بیرون اون کاف هایم که روش میاد ریخته بشه بره بی ...

خوب اول مرغ ابپز کنم بعد بخوام سرخ کنم تیکه تیکه نمیشه مرغ

هیچ کسی رو به مقام خدایی بالا نبر...میره اون بالا واست عذاب نازل می‌کنه!!
2706