1874
2079

اگه همسرتون یا نامزدیا دوسپسرتون خلاصه خیلی انلاین باشه ولی با شما چت نکنه به روش میارین یا کاری ندارین باهاش؟اگرم به روش میارین چی میگین که نگه غر غرویی

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

ن بابا  فقط مونده ب همینش گیر بدین

میگن آدما حرف کسایی رو که چشمای👀 قشنگی دارن رو نمیفهمن   پس واسه همینه یه عمر کسی حرفای منو نمیفهمه   👌اینجاست که شاعر میگه : چشم سیاه چشمای تو فرق داره با بقیه اینقدر قشنگن که عاشقش میشن بقیه   آهای دخترایی که عاشق ماشین مدل بالای پسر میشین   عاشق پسری بشین که خانوادش واسه تربیتش وقت گذاشته باشن و به جای نر بودن ، مرد بودن رو یادش داده باشن انسانیت رو یادش داده باشن نحوه ی رفتار با یک زن رو یادش داده باشن اینا زندگیت رو میسازه  وگرنه از ماشین مدل بالای اون چیزی عاید تو و زندگیت نمیشه ...  
2050

چون طرفم و ميشناسم باهاش كاري ندارم أخه اكثرا تو گروه مار داره و از أخلاقش باخبرم ولي اگه نشناسمش و بهش شك داشته باشم منم دوبرابر تلافي ميكنم ميدونه كله شقم 

خب با کسی دیگه یعنی چت نمیکنه منظورم جنس مخالف

خب‌ چت‌ کنه‌   شاید‌ کاری‌ باشه‌   الان  اتفاقا  به‌ همسرم‌ گفتم‌ برو‌ داروهامو‌  بگیر‌  دیدم‌ عکس‌  داروهامو‌ گرفت‌ فرستاد‌ برای‌  دختر‌ همسایمون‌ که‌ بیاره    خب‌ همه‌ چی  که‌  خیانت‌  نمیشه‌ که      

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2064