1232
1226

سلام خانومای گل صبحتون بخیر ... اولش اینو بگم ک مادرم داره طلاق میگیره از شوهر دومش و هیچکیو نداره ک باهاش دادگاهو اینور اون ور بره فقط دوتا دوماد داره ک یکیش شوهر منه و همیشه باشه اون یکی خودشو زده ب کوچه علی چپ ... حالا از اینا بگذریم مثلا هروق کاری چیزی داشته باشن ک مامانم با شوهرم یرم مامانم ۷صب زنگ میزنه دیگه ب شوهرم شوهرمم خدایی همیشه جواب میده غیر از این صب ... امروز باید میرفتن تا ی جایی ی ده دقیقه ی رب راهه دیگه اداره هم تا ۲ بعد از ظهر هستش بعد مامانم ی ۱۰دقیقه ب ۱۰زنگ زد دیشبم ما خونه نبودیم ودیر اومدیم و دیر هم خوابیدیم .. بعد صب ک زنگ زد شوهرم از خواب پرید ولی جواب نداد ... الان مامانم اومد اینجا ک باهم برن بعد گفتش ک من یکم خرید داشتم رفتم کارامو انجام دادم رسیدم سر کوچتون زنگ زدم جواب ندادین ... منو میگین مرررردم اصن بعد شوهرم گف ببخشید تا خواستم بردارم قط شده ... وای دارم سکته میکنم از ی طرف مامانم خیلی بدبخته ب ما پناه آورده از ی طرفیم شوهرم حق داره خیلی بدرد مادرم میخوره شده عصای دستش ولی خب این عادت مامانم خیلی بده نمیدونم چیکار کنم😢خیلی بدم میاد جوابشو نداده بنظرتون شوهرم اومدش بهش بگم؟

کاربر سابقم 😉

شوهرت شده وظیفه ش از بس دنبال مامانت بوده.😒

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

والا خوب دامادیه چیزی بش نگو خب دیشب خسته بود دیر خوابیده بعدم که باهاش رفته لزومی نداره بنظرم

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید
1156

نه دلیلی نداره حالا همچین گفتی دارم میترکم ! چرا حالا تا این حد بزرگش کردی ! بعدش که پا شد باهاش رفت دستش درد نکنه 

الان کدوم شوهری تا این حد هوای مادرزنشو داره !

8

کارای طلاق نیازی به همراهی نداره عزیزم 

نمیگم مادرت رو تنها بزارید نه 

اما اینکه همسرت هم کلا از کارو زندگی و خواب و خورش بزنه که نمیشه 

تا همینجاشم باید خودتو مدیون محبتاش بدونی 

مادرتون که دیگه دختر ۱۷یا هجده ساله نیست باید خودش درک کنه

جرج جرداق مسیحی در پایان کتاب خود چنین می‌نویسد:ای علی...! اگر بگویم تو از مسیح بالاتری دینم نمی‌پذیرد، اگر بگویم او از تو بالاتر است، وجدانم نمی‌پذیرد...! نمی‌گویم تو خدا هستی...! پس خودت بگو به ما ای علی: تو کیستی...؟!    "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
شوهرت شده وظیفه ش از بس دنبال مامانت بوده.😒

خودش خیلی دلش برا مامانم میسوزه بخدا من اصلا زورش نمیکنم از ی طرفیم مامانم ملاحضه نمیکنه ولی خب میخام ی روز بهش بگم ک هر وق کار دادین وایسا خودم زنگ میزنم بهت ک آماده شی 🤕

کاربر سابقم 😉

نه چرا بگی ،شوهرتم آدمه والا خوب دامادیه که چیزی نمیگه

حالا یه امروز حال نداشته 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     
1167

سلام

خدا خیرشون بده. همسرتون خیلی مردونگی میکنه

ضمن اینکه از کجا معلوم عمدا جواب نداده باشن؟؟؟

بنظرم اصلا به رو نیارین و بیخیال بشین

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برو خداتم شکر کن جای اینکه منت بزاره سرت و تو هر بحثی بگه مامانت طلاقیه و ..... حامی مادرته خب ما که بچه های خودشونیم خیلی وقتا از دست مادر پدرای خودمونیم خسته میشیم چه برسه داماد بنده خدا خوابش می اومد

چرا طلاق..اونم بار دوم؟

بدبختی بیچارگی تقریبا ۱۰سال شایدم بشتره ک از بابام جدا شدن و ۴سالم میشه ک زن ی کثافتی شد ک فقط ب پولای مامانم چش داد و هی اذیت هی اذیت و گیر دادن ب ما حالا دیگه میخاد جدا شه 

کاربر سابقم 😉
1220