2733
2734

میخوام بریزم تو ماکارونی چجور باید پاکش بکنم؟

چجور بپزم میشه توضیح بدین مخصوصا پاک کردنش.

و موندگاریش چقده؟

خراب نمیشه؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پوست روی قارچو میکنم 

وسواسم رو تمیز شدنش بقیه رو نمیدونم چجوری تمیزش میکنن

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2738

نشورشون تاموقع استفاده همون تویخچال باشه،،اون مقدارکه استفاده میکنیوبشور کاملاسفیدبشه وکلاهکشوفقط یکم درشت خوردکن وباحرارت خیلی بالاتفت بده تندتندهم بزن اب نندازه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

بشورش

اگر روش سیاهی داره بخراش.خورد کن هرمدل دوس داری.یکمممم روغن توتابه بریز داغ که شد بریز توش بعد کمش کن ولش کن ابی که انداخته جم شه

فقط قارچوزنده برداربرا ماکارانی

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘

عزیزم بریزشون تو یه لگن اب ولرم من با یه دستمال لطیف میکشم رو کلاهکش و پا یه هاش تا تمیز و سفید بشه بعد خورد کن قارچو باید جدا تفت بدی بعد داخل مواد کنی چون آب پس میده اول که آب پس داد صبر کن خشک بشه آبش بعد کم کم تفت میخوره و قهوه ای میشه و روغن پس میده 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
😑😐 من میشورمش پوستشو میگیرم خورد میکنم میزارم فریزر

ینی باید پوستشو هم بگیرم؟

اون تهشو چی که  از کجاش باید خورد کنم بریزم دور

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
ینی باید پوستشو هم بگیرم؟ اون تهشو چی که  از کجاش باید خورد کنم بریزم دور

اگه بگیری تمیز تره

من سلفش میریزم دور اما میتونی بشوری قشنگ ریز کنی مشکلی نداره

دستمو ول نکن🤲🏻
2706