2726
عنوان

کسی هست هموروئید یابواسیر داشته باشه؟ علاعمش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبوست داری.شب قبل خواب در حد ی قاشق چایخوری روغن زیتون بخور و بخواب ببین تاثیر داره.عناب بخر روزی بیست تا بخور انجیر خشک بخر خیس کن بخور.ترنجین بخور.خاکشیر تو آب گرم بخور.میوه و سبزی و آب زیاد مصرف کن.سیب و موز نخور 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728

یبوست داری فقط. رفتی دسشویی با انگشت بزن بره تو بیرون نمونه. شبا انجیر خیس کن صبا بخور. غذاهای خشک و سرخ کمتر بخور. هیچیت نیس.روغن زیتونم بخوری خوبه با غذاهات

خشکی مزاج داری.رعایت نکنی کل و گودی زیر چشات بدتر میشه

شما هموروئید داری؟ بیماری خطر ناکیه بنظرت؟

آره دارم. تو بارداری دچار شدم. اون موقع که خیلی حاد بود خیلی میترسیدم و ناراحت بودم الآن خیییلی کنترلش کردم تقریبا خوبم فقط گاهی یبوست میشم دوباره ورم میکنه و اذیت میکنه

عزيزم من از اول عمرم تا چند وقت قبل ييوست داشتم

خونريزي و درد نگم برات

ققط با پرتقال حل شد مشكلم

هرشب قيل خوتب يه پرتقال خوردم و درست شد

يعني كاري نبوزىد من وتسه درمان انجام نداده باشم

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
ان شااله خوب میشی عزیزم.پیش چ دکتری رفتی؟ بنظر منم دارم؟ 

ممنونم عزیزم. من جراح عمومی رفتم بهم گفت باید جراحی بشی ولی همون متخصص زنان خودم بعد از زایمان راهنماییم کرد و گفت با همینا خوب میشی بعد از جراحی هم ممکنه برگرده پس لازم نیست جراحی کنی فعلا. 

و گفت اگر خوب نشدی به یه جراح عمومی خوب معرفیت میکنم که کمکت کنه. خداروشکر فعلا نیاز به عمل پیدا نکردم

آره ولی یبوست طولانی مدت منجر به هموروئید میشه. زود درمانش کن. اگر با اینایی که گفتم خوب نشدی حتما ب ...

اخه من بچگیام دوسال یبوست شدید داشتم و روم نمیشد ب مادرم بگم و زجر کشیدم خیلی بد بود. ولی چند ساله خوب شدم الانم باز یبوست هستم میگم نکنه هموروئید دارم

عزيزم من از اول عمرم تا چند وقت قبل ييوست داشتم خونريزي و درد نگم برات ققط با پرتقال حل شد مشكلم ...

پرتقال شبها خوب نیس. کلا مرکبات چون سردن. بیماریایی میاره که نگم براتون! رو چشمم فشار میاره. خدادوستت داشته چیزیت نشده. بیشتر این بخوام توضیح بدم پول ویزیت میگیرم!

2706