2733
2734
عنوان

رنگ چشم نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 6692 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارتر پسر من خیلییییی روشن تر از این بود  قهوه ای شده اینجا رو ببین😁 https://www.n ...

۷۵ درصد قهوه ای😢

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
تغییر نمیکنه رنگ چشماش؟؟الان سبزه طوسی وابی نمیشه؟؟چشمای دختر منم اینجوریه 

نه از اول همین رنگی بود فعلا تغییر نکرده

البته من پدرم طوسیه پدرشوهرم آبی

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
ولی شایدم مشکی شد😍😍😍😍😍 دعا کن مشکی شه که عالیییییییییییی میشه‌هاااااا

شما دعا کن برام ک چشاش مشکی شه❤😁

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
2738

بستگی به مامان بابا داره

اگه مامان یا بابا کلا بور باشن ممکنه بچه چشمش روشن بمونه. ولی تو ۷۰٪ اوقات رنگ چشم تغییر می‌کنه و تیره میشه چون ملانین چشم عادت به تولید رنگ داره. 

۷۵ درصد قهوه ای😢

بچه هر چی باشه شیرینه😍😍😍😍

منم الانم که قهوه ای هست عاشق نگاه های پسرمم🤗🤗 وقتی میاد منو میگیره و بوس بوس میکنه😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
خب دختر من با رنگ لباسش تغییر می‌کنه بهش میگن تیله ای یکی از رنگ‌اش مثل پسر شماس

رنگ چشم منم اینجوریه.با رنگ شالم هم تغییر میکنه.تو حالت عادی معمولا سبزه ولی با شال طوسی طوسه میشه.بعضی اوقات خاکستری.سبز هم کمرنگ و پررنگ میشه.نمیدونستم بهش میگن تیله ای ولی از بچگیم یعنی 25 سال پیش که داداشام تیله بازی میکردن.خواهربزرگم همیشه باهام شوخی میکرد میگفت چشات تیله است میخوام درشون بیارم😂😂😂😂

2706