2726
عنوان

رنگ چشم نی نی

6690 بازدید | 89 پست

من تخم مرغ دو زرده خوردم رنگ چشا نی نیم شده طوسی ..😂😂😂ما نداریم طوسی تو فامیلمون 😐

۵ ماهشه ..🤔میمونه رنگش یا میره؟؟/:

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طوس بیشتر وقتا به سبز یا آبی تغییر رنگ میده

شایدم قهوه ای😊

به زرده ربط داره؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728
طوس بیشتر وقتا به سبز یا آبی تغییر رنگ میده شایدم قهوه ای😊 به زرده ربط داره؟

اتفاقا سبزم میشن .

میگن تخم مرغ دو زرده چشم جنینو رنگی میکنه

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

عوض میشه خیلییییی شانط بیاری میشی میشه وگرنه قهوه ای

ولی ما هم تو خونواده چشم رنگژ نداشتم

خواهرای دوقولوم یکیشون چشماش سبز شده نکبت😂😂😂😂😂😂

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     
من رنگ چشام سبزه.پسرم به دنیا اومد رنگ چشاش خاکستری بود.خیلی ناز بود.ولی بعد از چند ماه برگشت و قهوه ...

امیدوار نباشم😁🤔

پسر من تا ۶ماه طوسی روشن بود😍😍😍

الانم قهوه ای😁😁😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اتفاقا سبزم میشن . میگن تخم مرغ دو زرده چشم جنینو رنگی میکنه

کیوی هم من شنیدم اما تست نکردم

یعنی تخم مرغو باید زیاد بخوری تو بارداری یا نه؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
وای جدی میگی؟ چندماه باردار بودی دو زرده خوردی؟ چقدر خوردی؟ چشم خودت و شوهرت چ رنگیه؟ 😃

دو سه ماهه بود.

من عسلی شوهرم قهوه ای ..

یه ۷ یا ۸ تایی خوردم😂😂😂😂

ولی دوستان میگن تغییر میکنه ک

2706