2737
2734
عنوان

چرا اینقدر سخته😂😂

377 بازدید | 12 پست

من الان فقط چهار ماهه خونه ی خودمم ولی از اینکه همش فکر کنم غذا چی بپذم خسته شدم دیگه😂🤦‍♀️شام هم چون خودم دوست ندارم سنگین بخورم معمولا یا سوسیس یا سیب زمینی چیزی درست میکنم 

دیشب دیگ صدای شوهرم در اومده واس شام😂😂ولی خب واقعاااا ب ذهنم نمیرسه چی بپذم ک سبک و راحت باشه تنوع هم بدم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
کوکوسبزی.سیب زمینی‌.بندری.الویه.پرچم.کتلت.شامی مرغ.اش.سوپ.عدسی.خوراک لوبیا

پرچم چیه؟

2738
گوجه پنیر خیار

😂😂😂😂👍

عزیزم از روی همین لیستهایی که دوستان گذاشتن نگاه کن و غذاهایی که بیشتر به ذائقه خودت و همسرت میخوره انتخاب کن و برای خودت یک لیست تهیه کن، بعد هر روز صبح به لیست ی نگاهی بنداز و با توجه به فرصت اون روز و مواد غذایی موجود توی خونه ت، یکی رو انتخاب کن، بعد از یکی دو سال دیگه کاملا راه می افتی😁 خواهشا سوسیس و کالباس و... هم از همین اول زندگی سعی کن مصرفشو کم کم به صفر برسونی عزیزم، حیف از سلامتی تون🌹

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
عزیزم از روی همین لیستهایی که دوستان گذاشتن نگاه کن و غذاهایی که بیشتر به ذائقه خودت و همسرت میخوره ...

مرسی دوست خوبم 😍😍همین الان دفتر برداشتم لیست درست کنم❤️