2733
2734
عنوان

Mahkame75سینگل شدم... پیام خاستگار جان+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6101 بازدید | 292 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ع شما دی؟ اخه دی ماهیا غرورشون زیاده ولی تو نه باحالی خردادیاهم یکم خروشانن بعد دو دقیقه آروم میشن ا ...

بیا

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
@جرن   @_nilay  

حالا پسره چیکاره بود؟ 👀 خوشکل موشکل بود؟ 

خودت خوشت اومده بود پ چرا ناز اومدی

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
از سر تنهایی و بیکاری داری هم گند میزنی به زندگی خودت هم اونو سر کار میذاری این شل کن سفت کن چیه در ...

😥😥😥

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2738
حالا پسره چیکاره بود؟ 👀 خوشکل موشکل بود؟  خودت خوشت اومده بود پ چرا ناز اومدی

کارش میوه فروشی بود 

کارش میوه فروشی بود 

😐 وا حالا فک کردم دکتر مهندسه بی خیال 😅

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
خب الان چی!!!!!!! استاتر دوسش داری یانه؟ دلت با هاشه یا نه؟ 

هم نه هم آره 

😐 وا حالا فک کردم دکتر مهندسه بی خیال 😅

پ بفرسم بره؟ 

چند وقته میشناسیش؟شخصیتش چطوریه؟

یک هفته 

مهربونه 

2706