2737
2734
عنوان

Mahkame75سینگل شدم... پیام خاستگار جان+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6101 بازدید | 292 پست
چی داد اسکرین بگیر ببینم 😨

بيا 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیاین من کمک کنید 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
حالا چی میخوای براش بنویسی

چی بنویسم فعلا ک ج ندادم 

2728
جوابت الان براش چیه؟

گفتم بنویسم 

فک نمیکنم تاثیری بذاره 

2738
@_nilay    

👀 چه عشقولانه جدا شدین عاقا

😂حالا اگه ما بودیم یارو فحشم ن میداد هیچ نفرینم ن میکرد 😮شانسم نداریم یهو چپ میشیم 🤣آه‌ش میگیره ما رو😂

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
عزیزم ماجرات خیلی باحاله همشو خوندم متولد چه ماهایی هستین جفتتون؟خصوصیاتو منظورم

بيا کمکم کن 

من دی اون خرداد 

😂مهکامه بیا باهم ناله کنیم به انجمن سینگلا خوش اومدی

چس ناله هاتو بریز تو سایت🤣😐ولی لامصب دفعه بعد ناز نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جانم؟؟؟؟؟؟ چقدر هولی دختر.

اگه واقعا به دلت نیست الکی ادامه نده.اگرم مهرش به دلت افتاده و کار و تیپ و کلا همه چیشودوست داری بگو باید یه مدت باهات غیررسمی آشنا بشم. این جانمی که شما گفتی معلومه خیلی خبره

بيا کمکم کن  من دی اون خرداد

ع شما دی؟ اخه دی ماهیا غرورشون زیاده ولی تو نه باحالی خردادیاهم یکم خروشانن بعد دو دقیقه آروم میشن البته تجربه ی شخصیمه ها اطرافیان

ی صلوات مهمون کنید پدرمولطفا
چرا نمیاین من کمک کنید 

عزیزم چی بگیم آخه خودت گفتی ن 

اونم منطقی جواب داده فعلا چیزی نگو اگه بخواد باز میاد جلو  🤗همچنان مودبانه رفتار کن باش😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706