2726
عنوان

تورم لثه ...میشه بیاید خانمها😞

70 بازدید | 8 پست

حس میکنم لثه های جلویی سمت بالا از جلو و داخل متورم قرمز شدند ...موقع غذا خوردن یا گاز زدن سیب قشنگ فهمیدم درد دارم و نمیتونم ...

باردار هستم ...خسته شدم از بس دکتر رفتم 

کسی تجربه داره کمکم کنه ممنون میشم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
تو بارداری لثه ها حساس میشن و زود عفونت میکنن

کاری میشه کرد خانگی ؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با آب و نمک لثه هاتون رو بشورین

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2728
با آب و نمک لثه هاتون رو بشورین

آره این کارو کردم ...ولی استرس دارم میگم این دیگه کجا پیدا شد ...هر سری  هر ماه یه فیلم جدیدی دارم من 

آره این کارو کردم ...ولی استرس دارم میگم این دیگه کجا پیدا شد ...هر سری  هر ماه یه فیلم جدیدی د ...

هر روز بشورین خوب میشه تو دوران بارداری هورمون ها ب هم میریزه واسه همین مشکلاتی پیش میاد .بعدم ی مسواک با برس نرم بگیرین موقع مسواک کردن رو لثه هاتون هم بکشین 

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
هر روز بشورین خوب میشه تو دوران بارداری هورمون ها ب هم میریزه واسه همین مشکلاتی پیش میاد .بعدم ی مسو ...

ممنون عزیزم ...همین کار میکنم ببینم چند هفته مونده رو سلامتی میگذره یا خون دلم میشه 😞

اب نمک یا جوش شیرین بشور .

اب نمک میزنم ..مرسی 💓