2733
2734
عنوان

اسپرم

170 بازدید | 11 پست

بچه ها اسپرم  تاچندروز تو بدن زن زنده است من فقط یه بار نزدیکی داشتم و تو اقدامم حوالی تخمک گزاری بودایا باردارمیشم با فولیکول 18 و14لطفا دقیق پاسخ بدین

خدایا به همه کسانی که بچه میخوان بچه سالم بده به من و همسرمم بچه سالم بده  *آمین *

پسر 24 ساعت

دختر 6 روز

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خدا بخواد حتما تو یبار هم میشه 

مثل خواهر من 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731
شنیدم۴-۵روز زندس ولی خدابخوادبایک بارم میشه مثل دوستم.البته اگه همچی نرمال وطبیعی باشه

به نظرت فولی 14 و17 نرماله خودت چند بودی

خدایا به همه کسانی که بچه میخوان بچه سالم بده به من و همسرمم بچه سالم بده  *آمین *
به نظرت فولی 14 و17 نرماله خودت چند بودی

من روز۱۱سیکل سونوواژینال انجام دادم تخمدان چپ۱۷تخمدان راست۱۳که متاسفانه هنوزباردارنشدم بدلیل گرفتگی لوله رحم که خداروشکراین ماه باعکس رنگی برطرف شد

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
من روز۱۱سیکل سونوواژینال انجام دادم تخمدان چپ۱۷تخمدان راست۱۳که متاسفانه هنوزباردارنشدم بدلیل گرفتگی ...

سونوواژینال ازروی شکم بود دیگه

2738

نه سونوواژینال یعنی دستگاه روازطریق واژن واردبدن میکنن خیلی کارراحتیه واصلادردنداره

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

واینکه آیا دکتربهت گفته بود که اندازه فولیکولات خوبه ؟؟؟

نه سونوواژینال یعنی دستگاه روازطریق واژن واردبدن میکنن خیلی کارراحتیه واصلادردنداره

ولی مال من برا تشخیص فولیکول سونو شکمی بود فرقش چیه ؟