2726
عنوان

ی ناهار خیلی ساده دونفره بگید بدون گوشت و مرغ

| مشاهده متن کامل بحث + 3041 بازدید | 37 پست

پیاز داغ بگیر سیب زمینیتم نگینی خورد کن و سرخ کن بعدم گوجه اضافش کن و نمک فلفل زردچوبه بزن میشه دو پیازه ی آلو

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تخم مرغ وسیب زمینی روبزارآبپزبشه بعدپازداغ کن سیب زمینی وتخم مرغم له کن اضافه کن...پودرفلفل ونمک هم بزن...اگ رب داری رب بزن اگ نداری زردچوبه...ب نظرمن کخوش مزه میشه

خوشمزه به نطر نیومد غذای پیشنهادیتون تابحال درست کردین خودتون؟ 

اره خیلی خوب میشه سیب زمینی ها که سرخ نرم بشه بعد گوجه بهش اضاف می شه اخر سر هم تخم مرغ بزنی لایه ای میشه عین پیتزا 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
استمبلی روز دوم خوردیم  کوکو سیب زمینی شاید درست کنم‌پس اما خیلی قشنگ بلد نیستم  تازه ژل ...

ژله رو روبستش نوشته ازروش درست كن.بايه ليوان ابجوش به روشن بن ماري ابش كن ژله روبعديه ليوان اب سردبريز بريزتوقالب يايه ظرفي

اره خیلی خوب میشه سیب زمینی ها که سرخ نرم بشه بعد گوجه بهش اضاف می شه اخر سر هم تخم مرغ بزنی لایه ای ...

شوخی نکن؟ 

یکبار حتما درست کنم😜

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ژله رو روبستش نوشته ازروش درست كن.بايه ليوان ابجوش به روشن بن ماري ابش كن ژله روبعديه ليوان اب سردبر ...

اخه من همین کارو کردم سه بار اما اب اب بود وقتی از توی یخچال دراوردم

شوخی نکن؟  یکبار حتما درست کنم😜

فقط گوجه رو کم بزار که کمتر اب بندازه البته با همون اب گوجه که به خوردش میره هم پخته میشه روش هم اویشن وفلفل سیاه اگه داری پنیر پیتزا هم بزنی خیلی خوبه

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

ببین سیب زمینی و حلقه حلقه کن 

پیاز و خلال خرد کن 

ادویه بزن و روغن 

یه لیوان آب بریز توش وقتی آبش گرفته شد  دسکنی بزار روش بیست دیقه ببین چ طعمی داره

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
2706