2410
2553
عنوان

اقدام برا بارداری راهنمایی لطفا

161 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من 4ماهه اقدامم ولی دوماهه قبلیو فقط دو سه بار اونم نزدیک پریود نزدیکی داشتیم.ولی دوماه اخر و نزدیکی داشتیم ولی باردار نشدم رفتم دکتر بهم قرص داد چیکار کنم الانم پریودم بعد پریود در چه روزایی نزدیکی داشته باشم و و......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. چه قرصی داد؟ منظمه پریودت؟

نه نامنظمه برا نامنظمی دوفاستون داده.......برا آمادگی بارداری گفته باید 5ماه استفاده کنی که اونا هم متفورمین.ایویژل.یدوفولیک

2456

ازروزپاکی تادوره بعدیک درمیون اقدام کن شوهرت آزمایش اسپرم بده خودت تمام آزمایشات وسونوکامل انجام بده

درایام قاعدگی گرمیجات مخصوصارطب زیادمصرف کن

رحم وتخمدانتوباروغن سیاهدانه چرب کن

به شوهرت عرق کاسنی بده هرروزقبل ازصبحانه بخوره

ورزش وپیاده روی ودوری ازاسترس هم مهم ترین عامله

وقتی ظرف میشوری لباست خیس نشه

توی پریودی هم لبنیات وترشیجات وسیب وپرتقال به هیچ وجه مصرف نکن که سردی رحم میاره

موز،انبه ومغزیجات مصرف کن

ازقلیان وسیگاروفست فودهم دوری کن

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
2714
ازروزپاکی تادوره بعدیک درمیون اقدام کن شوهرت آزمایش اسپرم بده خودت تمام آزمایشات وسونوکامل انجام بده ...

همیشه لباسم خیسه دستامو خیس میکنم و استرس زیادی دارم 

همیشه لباسم خیسه دستامو خیس میکنم و استرس زیادی دارم 

دست ولباس خیس واسترس بدترین چیزه ومقدمه انتظارطولانی برای بارداری موفق.

حتماموقع ظرف شستن ازپیشبنداستفاده کن یاسریع لباس خیستوعوض کن همیشه هم ازآب ولرم استفاده کن چه توی حمام چه دستشویی وچه آشپزخانه

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪