2726
عنوان

ميخوام جدا شم

1052 بازدید | 79 پست

نميدونم كيا در جريان زندگيم هستن

من با عشقم ٣سال دوست بودم، به سختى همه چى درست شد كه بيان خواستگارى يعنى يه جورايى با تك تك اعضاى خانوادم جنگيدم بخاطر سنم 

٢٢سالمه و تو خانواده ما ازدواج رو از ٢٦ سالگى به بعد مناسب ميدونن

بگذريم، هفته پيش عقد كرديم 

اون منو به شدت محدود كرد، حالم اصلا خوب نيست ديگه، نه بخاطر محدود كردن كلا، ازينكه هر روز دعوا داريم

از سر كارم اومدم بيرون دانشگاه نميرم جسم و روحم خستست ديروز فقط١٤ ساعت خوابيدم

من چيزى از نامزدى نفهميدم يعنى اولش خيلى خوب بود ولى كم كم حس و حالم رفت، ديگه زياد همو نميبينيم، خيلى دعوا داريم، يه جورايى هم به انتخابم شك دارم هم به احساسم، انگار تازه چشام باز شده، واسه ازدواج منتظر فروش ملكشيم كه پول دسش بياد ولى كو؟ ميگه مشترى نيست، منم خسته شدم 

هنوز دوسش دارم ولى بودنش ديگه حالمو خوب نميكنه خيلى افسرده شدم، اوايل خيلى ذوق داشتم ولى از وقتى نامزد شديم دنبال فروش اون ملكه انقدر امروز فردا شده ديگه منم كم اوردم

انگار شور و شوقم رفته، آرومم نميكنه تلاش نميكنه، شغل معمولى داره كه من شرايطاى بهترشم رد كردم، ميدونستم شرايط خوبى كه خونه ى بابام داشتم نميتونه فراهم كنه ولى چشم بسته كنار اومدم چون دوسش داشتم 

ولى در كنار اون خانواده ى خيلى خوبى داره دوسشون دارم، شايد ٧٠٪؜ به خاطر خانوادش خودمو راضى ميكردم بمونم ولى الان ديگه خسته شدم، حس ميكنم ازدواج بايد حال ادمو خوب كنه ولى من افسرده شدم

ميخوام جدا شم ولى از تنهايى ميترسم، كسى هست جدا شده باشه؟ با تنهايى چطور كنار اومدين؟

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازدواج برای یه قدم به جلو رفتنه نه هزار قدم به عقب برگشتن !!!!

کارتو ول کردی درستو ول کردی توروی خانواده هم ایستادی خوب حالا به چیزی که میخواستی رسیدی مبارکه هنوز نرسیده میخوای دوربزنی برگردی؟

برو سرکارت و درستو ادامه بده ازدواج کردی به حبس ابد که محکوم نشدی زندگی روهم دوتایی باهم بسازین تصمیمات بچه گانه هم نگیر مثل حبس شدن توی خونه و درجازدن !!!!! کمک کن ایشونم بزرگ بشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

هنوز دیر نشده برای جدایی 

اشتباهی که خانواده ها دارن همینجاست باید موافقت کنند بشرط یکسال نامزدی و رفت و امد و خیال دختر و پسر رو راحت کنند بعد دختر و پسر ایندفعه میرن دنبال شناخت هم و میبینن مناسب هم نیستن 

خانوادش اگر خوبن برای رفت و امد خوبن شما اگر با بردارشوهرت مشکل داشتی میشد ادامه داد اما چون شوهرته بهتره روی جدایی به عنوان گزینه جدی کار کنی

متاهل تنها بدتر از مجرد تنهاست

چه درس و تجربه ای به مجردها میتونی بدی؟ لطفا در چندتا جمله بگین

فقط فقط فقط خواهش ميكنم دوست نشيد با كسى

دوست ميشين عاشق نشين

من تا ته اين داستانا رفتم و ديدم تهشو، فقط زندگى جهنم ميشه

من به قدرى در حال حاظر شرايطم خونه بابام خوبه كه همه ميگن ديوونه اى ميخواى ازدواج كنى

ديشب همينجورى گفتم هى خدا مرديم از غصه دوستم گفت مگه تو غصه اى هم دارى، نميدونست كه زندگيم سه ساله جهنمه

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

خيلي عجله كردي الانم با يه هفته داري تصميم طلاق ميگيري يكم صبر كن تحمل داشته باش زندگي كتاب قصه و رمان نيست كه 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

یکم صبر کن

یکم فکر کن

یکم تلاش کن

خودت برو سراغ همسرت

باهاش حرف بزن

با خونواده ش حرف بزن که از طرف خودشون بهش بگن شمارو محدود نکنه

انتخاب خودت بوده برای انتخابت ارزش قائل باش

چرا شوهرو فقط به چشم عابربانک میبینید که شرایط رو از خونه باباتون بهتر کنه براتون؟؟

شاید بخاطر این طرز فکری که داری دچار بحران شدی

یه هفته زود نیست واسه این تصمیم؟؟؟

مگه نمیگی سه سال دوسش داشتی؟حالا سریع بخاطر اینکه شرایط مالیش فعلا اوکی نیست پا پس میکشی؟؟؟

صبر کن تازه اول راهید.همه چی درست میشه

خیلی عجولانه داری تصمیم میگیری 

خستم افسردم حالم اصلا خوب نيست، هر شب كه ميخوابم به اين اميده كه ديگه پا نشم، هيچكى نميفهمه دردم چيه چون همه چى دارم، دردم اينه كه ديگه حالم باهاش خوب نيست

ازدواج نه حالم و ادم خوب میکنه نه از تنهایی میاره بیرون.ازدواج کل و بلبل نیست،پر از مشکلات و مسئولیته

وقتی می تونی توقع بخشش داشته باشی که خودت چیزی با ارزش تری و بخشیده باشی....!
2706