2733
2734
عنوان

یه راهنمایی میکنین

106 بازدید | 11 پست

من۱۴ماه اقدامم همیشه پریودام منظم بوده ولی الآن چندوقتیه ۱ز۲تا۷روزتاخیرمتغیره.این ماه عکس رنگی  رحم انجام دادمکه مقداری گرفتگی بودوبرطرف شد وازروز۸سیکلم تا۱۹سیکل یه درمیون اقدام کردم.حالاهم۵روزمونده به موعدم آخرین پریودم۱۰فروردین بود.

دوره های قبل علائم خیلی داشتم وباردارنبودم این دوده فقط پاهام یخ میکنه همش خستم وقت گرسنگی بیحال میشم وسرگیجه دارم ازتخمدانم تیرمیکشه تارون پام.

بنظرتون اینامیشه علائم بارداری باشه؟

کی برم آزمایش که مشخص بشه؟آزمایش خون الآن نشون میده؟

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان برای آزمایش زوده عجله نکن 

علایمی که گفتی خیلی کلی هست نمیشه به بارداری ربط داد 

من علایم بارداریم از هفته ۷ و ۸ تازه اومد 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
الان چه ربطی داشت

ربطش اینکه  تو تاپیک اخرم یه سری مطالب گذاشتم شاید به دردش خورد مشکلش حل شد

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

عزيزم من بعد سه ماه اقدام باردار شدم. ماه اول چون خيلي پيگير بودم همه اش توهم ميزدم باردارمو ميگشتم علايمو منطبق ميكردم با حرفاي ديگران و نوشته هاي سايتها. ولي ماه سوم ك كلا بي خيال بودم و همه علامتام مثل پريدي بود، حتي هر آن منتظر بودم ك پريد شم، بعد يك هفته تاخير بي بي زدم و مثبت شد. يعني اينكه خيلي روي علايم تمركز نكن. تاخير ك انداختي بي بي بزن يا آز بده، انشالا ك مثبته😊

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2738

[QUOTE=87910599]من هر دو تا برداریم بعد از چهل روز نشون داد. صبر کن انشالله که بارداری. علامت میخوره ، کمر درد هم دا ...[/QUOTEتمام دردام مربوط به قسمت چپه فقط کمرم گاهی سمت چپ دردخفیف داره گاهی سمت راست

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

🔴🔴تشخیص_بارداری_با_عسل

✅ اگر خانومی در ماه اول و دوم دوره نداشته باشد و فکر کند که باردار است می توان کمی عسل را با آب ترکیب کرد و بخورد

😍اگر حالت تهوع پیدا کرد باردار است❗️

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
🔴🔴تشخیص_بارداری_با_عسل ✅ اگر خانومی در ماه اول و دوم دوره نداشته باشد و فکر کند که باردار است ...

همین دوره یه بارشیروعسل قاطی کردم خوردم حالت تهوع ودلپیچه گرفتم

🔴🔴تشخیص_بارداری_با_عسل ✅ اگر خانومی در ماه اول و دوم دوره نداشته باشد و فکر کند که باردار است ...

عسل وآب ولرم قاطی کردم خوردم طوری نشد