2726
آره کلا انداممو اخلاقمو مسخره میکنه

واقعا به همچین آدمی میگی باکلاس؟؟؟ اینکه مرزهای بیشعوری و جر داده که😑😑 توهم باخنده حرفی که خودت زدی و بگو.بگو مال من خوبه مال تو زیادی گندست.شوهرمم دوست نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اون خودش جلو شوهرم شلوار تنگ میپوشه که معلوم شه 😡😡

وقتی حرفایی قبلی رو زدی اینم ته حرفات بگو .بگو مخصوصا وقتی لباس تنگ میپوشی که دیگه خیلی ضایع اس.همین طور رک بگو تاجبران این چند وقتی که اذیتت کرده بشه

باکلاس در واقع معناش این نیست که استارتر میگه جاری استارتر فقط چس کن رو میزنه به برق و افاده ای و ا ...

واقعیتش از اول حدس زدم از عنوانش

به خاطر همین پرسیدم!

ادمی که باکلاس باشه طوری رفتار نمیکنه دیگران رو اذیت کنه اینطوری و اصلا اطرافیان در برابرش احساس بدی ندارن

واقعیتش از اول حدس زدم از عنوانش به خاطر همین پرسیدم! ادمی که باکلاس باشه طوری رفتار نمیکنه دیگران ...

قدیمی های نی نی سایت انصافا باکلاسن😘

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 

ما هم یه فامیلامون تازه عروس اورده بود، این عروسشون خیلی قد بلند بود و خوش هیکل و از اینا که خیلی ارایش میکنن و سه متر زبون داشت، روزای اول همه جذبش شدن و هر جا مینشستن میگفتن ماشالله عروس فلانی از زیبایی چیزی کم نداره ماشالله فلان ماشالله بهمان. خودشم چنان کلاسی میذاشت انگار از دماغ فیل افتاده.سال دوم دیدم مادرشوهرش هر جا میشینه ازش بد میگه. سال سوم دیدم همون فامیلا هم دیگه کاریش ندارن. حتی توجه کردم تو عروسیا  کسی سر میزش نمیشینه جز چند تا دختر بچه. خلاصه زمان مشخص کرد که طرف درسته  که ظاهرش خوبه و زبون داره ولی شخصیت و شعورش صفر. الان دیگه شوهرشم محلش نمیزاره چه برسه به بقیه

بله

آخی چقدر زود ازدواج کردی عزیزم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ آقاتون چند سالشه ؟  اصلا هم فضول نیستم 😂

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ریز ببینش

اینثد خودت را مشغول کن که اصلا نظر وحرفاش مهم نباشه

من بین جاریام دانشگاه رفتم دنیای ما با هم متفاوته اونا فقط به ظاهر وقر وفرشون اهمیت میدن که برا خودشون خوبه 

منم بخوام هزینه ای کنم ترجیح میدم کتاب بروز وترجمه خوب بخرم اینم خوبه

هرکسی میتونه هر مدلی دوست داره زندگی کنه

اولویت هر کسی به خودش مربوطه

اجازه نداریم مقایسه کنیم وخودمون  را اذیت کنیم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706