2733
2734
عنوان

جنین اهدایی میخام ازاراک

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 40 پست
خوب عزیزدلم ناراحت نشی میگماا وقتی هم تخمک وهم اسپرم اهدایی میخوای خوب برو پرورشگاه بگیر اونجوری خیل ...

خودم خیلی درگیرش بودم ولی چون میدونم همسرم مخالفه نکردم ولی جنین اهدایی تو شکم من پرورش پیدا میکنه از خون من تغذیه میکنه خب حسش بیشتره تازشم هیچ کس نمیفهمه بچه خودمون نیست فقط تخمک اسپرم از کسه دیگس ماپرورشش میدیم 9ماه تو شکم منه من میشم مادر واقعیش شیرش میدم به این نتیجه رسیدم این بهتره البته اگه اگه بشه

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکلات زنانه راجب بارداریو و عفونت و...

من تمام بیبی هام خط داره تو ۱۰ دقیقه اول 

تازه دیشب پررنگ تر هم بود 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2738
مراجعه کردی به مرکز رویان اراک پشت پاساژساسان؟اونا بهتون معرفی میکنن

نه برم بگم جنین اهدایی میخام؟؟

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
بله- اونا یا خودشون بهتون معرفی میکنن- یا جنین فریز بهتون میدن اگه امکانش باشه

من میخام برم سینا اونجا خودشون گفتن جنین اهدایی میدن ولی چون ممکنه کم باشه مثلن دوتا گفتم خودم پیدا کنم که زیاد بگیرن ازشون که اگه یبار نشد پولم هدر نره دوباره بتونم بکارم

2706