1232
1226
عنوان

جنین اهدایی میخام ازاراک

257 بازدید | 33 پست

سلام من جنین اهدایی میخوام از اراک آقا و خانوم نسبتن مذهبی و سفید و چشم رنگی باشن ممنونم

خداجونم میشه منم مادر بشم؟میشه طعمشو بچشم؟اگه بدی لطف کردی اگرم ندی حکمتته من راضیم به رضای خودت فقط بدون خییییلی دوستت دارم🙏
بیشتر سلام ...جنین اهداایی ؟..

سلام عزیزم بله تخمک خانم  و اسپرم همسرشون

خداجونم میشه منم مادر بشم؟میشه طعمشو بچشم؟اگه بدی لطف کردی اگرم ندی حکمتته من راضیم به رضای خودت فقط بدون خییییلی دوستت دارم🙏

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اونم تو نی نی سایت؟؟؟!!

خب چکار کنم دلم نمیخاد اقوام چیزی بفهمن میخام غریبه باشه اینجاهم کسیو نمیشناسم غریبم گفتم تو نی نی سایت بگم شاید یکی باشه😢😢

1156
خب چکار کنم دلم نمیخاد اقوام چیزی بفهمن میخام غریبه باشه اینجاهم کسیو نمیشناسم غریبم گفتم تو نی نی س ...

روال قانونی نداره؟

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باشیم....لطفا تو دلیمو به یه صلوات مهمون کنید...

بچه ها کسی نیست؟گفتن خانوم زیر 33باشه و یه فرزند سالم هم داشته باشن

روال قانونی نداره؟

چرا عزیزم کاملن قانونی و شرعیه..

چرا عزیزم کاملن قانونی و شرعیه..

عزیزم ان شالله که همه چی روبه راه میشه و یکیو پیدا میکنی

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باشیم....لطفا تو دلیمو به یه صلوات مهمون کنید...
1233
این کار از نظر شرعی مشکل نداره ؟

نه گلم چند سال پیش توی شورای نگهبان تصویب شد و از نظر شرعی حلاله هیچ مشکلی نداره کسایی که مشکل منو دارن میدونن شما شاید اطلاعی نداشته باشی امیدوارم هیچ وقت نیاز پیدا نکنی مطلع بشی😍

خوب عزیزدلم ناراحت نشی میگماا وقتی هم تخمک وهم اسپرم اهدایی میخوای خوب برو پرورشگاه بگیر اونجوری خیلی بهتره 😔😔😔

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه این تیکرم واقعی بشه 💑👪لطفابرایه نی نی دارشدن منوهمسرم صلوات بفرستید😍
فدات  میشه آزمایش منفی باشه  ولی بیبی چک خط داشته باشه و حامله باشیم ؟

به تاپیک اخرم سر بزن صفحه اخر

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
فدات  میشه آزمایش منفی باشه  ولی بیبی چک خط داشته باشه و حامله باشیم ؟

بخدا من بلد نیستم نمیدونم ببخش عزیزم

1167
خوب عزیزدلم ناراحت نشی میگماا وقتی هم تخمک وهم اسپرم اهدایی میخوای خوب برو پرورشگاه بگیر اونجوری خیل ...

خودم خیلی درگیرش بودم ولی چون میدونم همسرم مخالفه نکردم ولی جنین اهدایی تو شکم من پرورش پیدا میکنه از خون من تغذیه میکنه خب حسش بیشتره تازشم هیچ کس نمیفهمه بچه خودمون نیست فقط تخمک اسپرم از کسه دیگس ماپرورشش میدیم 9ماه تو شکم منه من میشم مادر واقعیش شیرش میدم به این نتیجه رسیدم این بهتره البته اگه اگه بشه

1241