2726
عنوان

بخشش مهریه

201 بازدید | 17 پست

سلام خانمها خوب هستین.به کمکتون نیاز دارم.من یه زنه 30 سالم بدون بچه.با شوهرم و خونواده شوهرم بدجوری دعوام شد قبلا جریانش رو براتون نوشتم.فقط بگم که میدونم تقصیر من بود این همه اختلاف و جدایی.حالا شوهرم میگه اگر میخوای بر رگردی به زندگیت 100 سکه از مهریتو ببخش.یا طلاق توافقی بگیر.منم چون خونوادم با بخشش مهریه مخالف هستن اول قبول کردم بعد گفتم نه بهتره طلاق بگیریم گفت من میخوام یه فرصت دیگه به زندگیمون بدم کمکت میکنم به آرامش برسی و اخلاقت درست بشه و...

منم اصرار کردم چون پیش من نیست از این شهر رفته گفت پس اونوقت من گوشیم رو خاموش میکنم و تو هم برو غیابی طلاق بگیر من دیگه نمیام.

بعد از کلی حرف تونستم راضیش کنم که برگرده هر چی اون گفت رو قبول کنم.

اما خیلی میترسم به نظرتون ببخشم 100 تا سکه رو یا نه؟ اگر اونو ببخشم  فقط 14 تا سکه میمونه برا مهرم.

بنظرم غیابی جدا شی به نفعته چون آدمی ک قصد ساختنه زندگیشو داشته باشه شرطه مهریه نمیذاره

اتفاقا گوشیشو خاموش کنه ک بهتره ۶ماه پیداش نشه طلاقت میده دادگاه ولی اگه بیادو اذیتت کنه دو سه سال

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد از اینکه مهریه رو ببخشید به راحتی همسرت میتونه طلاق بده 

من نمیدونم مشکل زندگی شما چیه اما از روشی که همسرت انتخاب کرده ایشون به فکر درست کردن زندگی نیست بلکه به فکر طلاق بدون پرداخت مهریه است 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

فرقی هم نمیکنه چه طلاق بگیرم چه بمونم چون اموالی نداره مهریه نمیده بهم. فقط میترسم بعد بخشش خیلی اذیتم کنه و بیشتر از این خارم کنه.اونم دقیقا نمیدونم فقط احتمال میدم شایدم زندگی عادیشو ادامه بده نمیدونم 

اگر میخواد دوباره زندگیشو بسازه چرا میخواد مهرتو ببخشی؟حتی اگر مقصر شما باشی کاری که کردی ۱۰۰ سکه می ارزه که ببخشی؟اونم فقط ۱۴ تا بمونه برای زندگی ای که توش اختلاف هست

به نظر من برای اینکه بعد یه اختلاف دیگه بفرستتون خونه پدرتون و بدون دردسر و هزینه طلاقتون بده 

فرقی هم نمیکنه چه طلاق بگیرم چه بمونم چون اموالی نداره مهریه نمیده بهم. فقط میترسم بعد بخشش خیلی اذی ...

گلم اموالی هم نداشته باشه شامل ندادن ۱۱۴ تا نمیشه اگر مثلا ۵۰۰ تا باشه بگه ندارم دادگاه کم میکنه مثلا میگه ۱۵۰ تا بده قسط بندی هم میکنه ماهی یه سکه

اگر نده میره آب خنک نوش جان میکنه تا بده.

کار من خیلی زشت و غیر انسانی بود جلوی خونواده خودش و پدر و مادر خودم گفتم که مادر و خواهر تو خراب هستن و نشون به اون که خواهرت مطلقه است و رفته صیغه شده و مادرت تو جوونیاش به خونتون زنگ زدن آدرس و نشونی لباس زیرش رو دادن. یعنی حرفهایی که مادرشوهرم تو زمان دوستی مون برام تعریف کرده بود رو بصورت خیلی زشت تو جمع بهشون گفتم.اما حالا واقعا پشیمونم به شوهرمم گفتم 

کار من خیلی زشت و غیر انسانی بود جلوی خونواده خودش و پدر و مادر خودم گفتم که مادر و خواهر تو خراب هس ...

منم جای ایشون بودم هزارتا شرط میذاشتم برای رفتن زیر یک سقف باشما دوست من 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

دیوانه ای میخوای مهریتو ببخشی مردا همینو میخوان غیابی هم میتونی حکم جلبشو بگیری خونوادشم که ادرسشونو بلدی پس کار دور از عقل انجام نده یه اقایی ازدواج کرده بود با خانومش مشکل داشت بعد فرار کرده بود خانومش در به در دنبالش بود پیداش نمیکرد غیابی زنه طلاق گرفت بعد مهریه هم گڋاشت اجرا مرده رفته بود زن گرفته بود فکر کرده بود زنه دیگه پشیمون شده از گرفتن مهریه بچه اش به دنیا اومده بود رفته بود به خونوادش خبر بده جلبش کردن الان به خاطر مهریه زن اول زندانه

2706