2410
2553
عنوان

یه چیزی می پرسم نظر واقعیتونو بگید 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب میگم اولش هم خرج داده دیگه مثلا تشریفات عقد و خرید واینا

این طفلی داره خودشو میکشه که مساله خرید و خرجو مخارج اول عقده حالا هی شما یه چیز دیگه جواب بدید

ببین گلم بستگی به رسمو رسومتون داره 

ما یه حلقه برای داماد میگیریم همراه با لباس و کت شلوار، بقیه مراسم با دوماده اینا هم خیلیییی که خرج داشته باشه سه تومن بشه البته معمولا برای دوماد حلقه نقره میگیرن

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
2720
واردی ها ! خخ

خخخ آره

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2سال پيشم10تومن بود خخ

نه ۱۰سالپیش۲ تومن بدرد جهاز میخورد نه ۶سال پیش ۳تومن بدرد میخورد نه دوسال پیش ۱۰ تومن الانم باز۳۰ تومن ب جایی نمیرسه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2714
این طفلی داره خودشو میکشه که مساله خرید و خرجو مخارج اول عقده حالا هی شما یه چیز دیگه جواب بدید ببی ...

اره عزیزم اگر این مقدار باشه خوبه من فکر کردم خیلی بیشتر میشه