2726
عنوان

یه چیزی می پرسم نظر واقعیتونو بگید 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 38 پست

ببین خانم صداقت بزرگترین و مثبت ترین مشخصه هر انسانیه، پولدار نبودن نقص نیست بلکه غرور داشتن و ظاهربین بودن نقصه، در ضمن همیشه همیشه خودت باش، خود واقعی، کاملا صادقانه، اونوقت میبینی دنیام به روت خوشی میاره🌷🌹🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داری اشتباه میکنی

من 3 تا از دوستام واقعا وضعیت مالی مناسبی نداشتن حتی یکیشون مستاجر بود 

اما یکییشون شوهرش طلا فروشی داره زندگی فوق العاده لاکچری داره شوهرش واسه روز زن پرادو واسش خرید 

یکی از دوستام شوهرش مهندس نفت اهواز زندگی میکنه زندگی عااالی الانم دو تا پسر داره

یکی دیگه از دوستام شوهرش فرش فروشی داره 

2728
۳۰تومن😞 ولی اگه طرفتو راضی کنی ک وام اونم برداری با یکم کمکته ۶۰ تومن میشه

ده سال پیش ۲ تومن بود

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
ده سال پیش ۲ تومن بود

۵ سال پیشم ۳ تومن بود😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
خوب میگم اولش هم خرج داده دیگه مثلا تشریفات عقد و خرید واینا

کسی رو به این دلیل رد نکن

ولی واقعا اگه صداقت داشته باشی وقتی میاد صحبت کنین بگو جریان رو

نه برای اینکه اونها خرج کنن برای اینکه صداقتت رو نشون بدی

درضمن ادمی که غرور داره خود واقعی اش رو نشون میده چون اعتقاد نداره پولش از خودش مهمتره!

اره عزیزم اما هنوز نمی تونم بپدیرم

خب بنظدم قبول کن یه خواستگار خوب ک بنظرت معقول میادو بعدم تو همون جلسات آشنایی براش توضیح بده شرایطتو ک بعدا ناراحتی پیش نیاد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
کسی رو به این دلیل رد نکن ولی واقعا اگه صداقت داشته باشی وقتی میاد صحبت کنین بگو جریان رو نه برای ...

عزیزم بخاطر همین که نمیخام پنهان کنم 

کلا صورت مساله رو پاک میکنم

خوب میگم اولش هم خرج داده دیگه مثلا تشریفات عقد و خرید واینا

کسی که تو رو بخواد پول براش مهم نیست!!!

اگر مردی واقعا دختری رو دوست داشته باشه همه جوره پاش هست 

بدون پول و جهاز...

2706