1147
1226

من بالای سی هستم ظاهرم خیلی خوبه

قبلا بخاطر یسری مشکلات خانواده نتونستم ازدواج کنم

انا الان که دیگه قصد دارم

پول ندارم

نه خودم نه خانواده پس اندازی نداریم

غرورم هم خیلی زیاده و دلم نمیخواد کسی چیزی بفهمه

بخاطر همین خواستگارای پولدارمو رد می کنم

نمی دونم چیکار کنم

ظاهر زندگیمون خوبه 

اتفاقا خواستگار پولدارتو قبول كن

تو تنها نموندى كه حال دل بى قرارُ بفهمى ، عزيزت نرفته كه تشويش سوت قطارُ بفهمى، تو از دست ندادى بفهمى چيه ترس از دست دادن، جاى من نبودى بدونى چيه فرق بين تو و من، تو هيچوقت نرفتى لب جاده تا انتظارُ بفهمى، پريشون نبودى كه نگذشتن لحظه ها رو بفهمى، تو اونى كه رفته چى ميدونى از غصه ى جاى خالى؟ من اونم كه مونده چى ميدونم از قصه ى بى خيالى... خدايا به دادم برس جز تو اميدى ندارم 😔

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

چرا رد میکنی قبول کن ولی شرایطو قبل ازدواج براش توضیح بده 

ورشکست شدین؟

دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
8

اونا از کجا میدونن شما نداری وام ازدواج بگیر واسه جهیزیه 

بعدا همه تیکه های جهاز با شما نیست که چندتا تیکه بزرگم بزار گردن داماد 

بعدشم عزیزم پول جهازو خدا میروسونه نگران نباش 

ان شاءالله هر چی به صلاحت وبهترین واست پیش بیاد و خوشبخت بشی

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
مگه چقدر وام میدن؟

۳۰تومن😞

ولی اگه طرفتو راضی کنی ک وام اونم برداری با یکم کمکته ۶۰ تومن میشه

دوست عزیز اگر مذهبی هستی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته و من دوست ندارم بین مون کدورتی پیش بیاد😍من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی و چیزی رو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده و سلیقه با من مخالفی لطفا ریپلای نکن
1167

ببین خانم صداقت بزرگترین و مثبت ترین مشخصه هر انسانیه، پولدار نبودن نقص نیست بلکه غرور داشتن و ظاهربین بودن نقصه، در ضمن همیشه همیشه خودت باش، خود واقعی، کاملا صادقانه، اونوقت میبینی دنیام به روت خوشی میاره🌷🌹🌷

داری اشتباه میکنی

من 3 تا از دوستام واقعا وضعیت مالی مناسبی نداشتن حتی یکیشون مستاجر بود 

اما یکییشون شوهرش طلا فروشی داره زندگی فوق العاده لاکچری داره شوهرش واسه روز زن پرادو واسش خرید 

یکی از دوستام شوهرش مهندس نفت اهواز زندگی میکنه زندگی عااالی الانم دو تا پسر داره

یکی دیگه از دوستام شوهرش فرش فروشی داره 

1241