1147
1226

گاومـيش 

هم گرمي هس و چربيش بيشتره 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

شیر گاو میش چاق میکنه،اما به هر کسی نمیسازه.

ممکنه یبوست بشه،اونم شدید

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@komode_lebass کانال مدل لباس من واسه ایده گرفتن(((تیکر رسیدن به وزن هدفم))) بگو انشالله
1156

سلام برای وزن گیری بچه ها بهترین کار اینه که یه مشاوره درست تغذیه ای از یه پزشک خوب بگیرید. ممنون چند تا از دوستام از یه کلینیک مشاوره گرفتن، راضی ان، برات لینکشو می فرستم امیدوارم به دردت بخوره 

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی،تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahra[email protected]

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

[email protected]

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

شیر بز هم چربیش بیشتره هم کلسیمش

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم🙏لحظه شماری میکنم توی بغل بگیرمت😍فقط یه خواهش کوچولو😌خواهر کوچولوت شبیه باباشه😍تو هم شبیه مامانی باش😍خدایا دوباره شکرت🙏
8