2726
عنوان

چرا چشمم خوب نميشه خسته شدم😭😭

148 بازدید | 20 پست

الان حدود يكساله درگيره بيماري چشمم هستم قرنيه چشم سمت راستم دچار خراشيدگي شده بود تا الان ده بار بيشتر دكتر رفتم  اما خوب نميشه خسته شدم مخصوصا صبح زود كه از خواب بيدار ميشم به شدت درد ميگيره امروزم همينجوري شده بود خيلي درد ميكنه اصلا نميتونم بازش كنم 😭😭 دارو هم استقاده ميكنم فايده نداره خوبش نميكنه يهو شب تو خواب درد ميگيره لعنتي كسي اينطوري بوده؟

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تواین موضوع به این حساسی فقط متخصص قرنیه میتونه اظهار نظر کنه امیدوارم خیلی زود خوب بشین

اصلا از مواد ارایشی و لنز تماسی و مژه مصنوعی ووو استفاده نکنین و از ضربات و گرد و خاک هم دوری کنین و داروهارو به موقع مصرف کنین تا ترمیم بشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

منم دوبار قرنیه ام خراش افتاد دوره درمانش حدود یک هفته ده روزه یعنی تواین مدت جوش میخوره باید قطره و پمادهایی که میدن درست و سرساعت استفاده کنی.این مشکلی که شما صبحا داری خشکی شدید چشمه 

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
تواین موضوع به این حساسی فقط متخصص قرنیه میتونه اظهار نظر کنه امیدوارم خیلی زود خوب بشین

رفتم گفت بايد ٦ ماه دارو مصرف كني از قبل خيلي بهتر شده اما خوب نشده

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2706