2737
2734
عنوان

امروز خیلی خجالت کشیدم😞

1618 بازدید | 72 پست

من دانشجوام وباردار شدم تا الان هیچ کس تو دانشگاه نمیدونست که باردارم خیلی از این قضیه خجالت میکشم چون به نظرخودم زمان مناسبی نبود برای بارداری

خلاصه من یه استاد دارم این از روز اول خیلی خیلی منو دوست داشت وداره البته به چشم دخترش منو میبینه و همیشه توکلاس ازمن تعریف میکنه

من یه چکاپ کامل داشتم امروز صبح پاشدم برم ازمایشگاه با مامانم

مامانم رفت پذیرش یهو دیدم استادم هم اینجاست

بعد استادم از مامانم پرسید این ازمایش یه مشکلی داره به خود بیمار بگید بیاد یه سوال ازش بپرسم 

واای من یخ کردما😑 بعد ده دقیقه رفتم تو اصلا استاده تا منو دید کپ کرد😐گفت چرا نیومدی تو دختر خوب گفتم ببخشید استاد خجالت میکشیدم گفت اصلا این حرفا و نزن هر مشکلی داشتی بیا اینجا خیلی تحویلم گرفت نذاشت پول ازمایشو حساب کنم اصلا ولی یه جور خاصی نگاهم کرد انگار که فکرمیکرد من یه دخترم که فقط درس میخونه ولی واقعا جا خورد

من واقعا روم نمیشه برم سرکلاسش😞مامانم میگه تو دیوونه ای این همه زن حامله میشه توهم یکیش دیگه خجالت نداره

ولی من یه حس بدی دارم بیاید دلداریم بدید😭

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط اونجاش که جرخورد😂😂😂😂

چی جر خورد؟😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
تو عقدی ؟؟

نه عزیزم

2738
منم مثه توام  ولي خيليم خوشحالم ازينكه باردارمو استادام ميدونن ولشون كن بابا اصن هرچي درمورد ...

میدونی این استاد خیلی برام عزیزه

چرا این باید میفهمید اخه😑😭

2706