2733
2734
عنوان

مبل شناس ها لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 40 پست
منظورتون مبل فرش هست؟

من خودم یک دست مبل قالی دارم . ولی باورت نمیشه هر مبل دیگه میخرم میذارم کنار اینا اصلا جلوه ندارن. جلوه خونه ام خیلیش به خاطر مبل قالیه. شاید یه دست دیگه هم گرفتم البته اگه شوهرم اجازه بده  

من خودم یک دست مبل قالی دارم . ولی باورت نمیشه هر مبل دیگه میخرم میذارم کنار اینا اصلا جلوه ندارن. ج ...

وای خیلی گرونه که..پوشش داخلش قالی دستبافته.درسته؟؟

جیگیلی سابقم که معلق شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی گرونه که..پوشش داخلش قالی دستبافته.درسته؟؟

اره گرونه . هم دستبافش هست هم ماشینی. مال من ماشینه. 6 سال پیش خریدم دو میلیون و هفتصد . همون موقع 4 - 5 میلیونش هم بود. ولی خوبیش اینه که دیگه نباید به فکر عوض کردنش باشی.

2731

بچه ها پیشنهاد من اینه که اگه از نظر مالی مشکلی ندارید. جا هم دارین مبل و سرویس خوابتون رو مبل قالی بگیرین. محشره.من که وقتی تو قالیفروشی ها میرم و سرویس خواب اینا رو میبینم کلی کیف میکنم ولی خوب گرونه.

2738
درمورد قیمتش هم یه توضیحی بده

والا قیمتا الان که همه چی خیلی بالا رفته. دقیق نمیدونم . الان که تو سایت دیوار داشتم نگاه میکردم مثلا یک دست مبل قالی و میز نهار خوری و 6 تا صندلی نهار خوری در حد نو نوشته بود 15 میلیون. گفت دست اولاش حتما خیلی بالاتره.