2733
2734
عنوان

چرا اینجوری شد یهویی؟!؟!😦😦😦😦😦

| مشاهده متن کامل بحث + 1546 بازدید | 76 پست

منم هاتگراممو دیشب پاک کردم از بس پیام و اخطار میداد. 

نمیدونم چی نصب کنم؟؟

و اصلا نصب میشه یا نه 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تلگ رام همه اینطوری شده.ربطی به فیلت ر شکن نداره.توی نت سرچ کنید google play و توی منوی کنار صفحه سپر ایمنی رو غیر فعال کنید.بعد با فیلت ر شکن تل رو نصب کنید .اون موقع میاد بالا

و خدایی که به شدت کافیست
2728
یاذخودشون اینکارو کردن واسه استفاده ا ز پیام رسانای فارسی؟!؟؟

نه چند روز پیش تو یک سری چیزا دوباره تحریم شدیم. مثلا خردید نفت توسط کشورای دیگه ممنوع شد. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
یاذخودشون اینکارو کردن واسه استفاده ا ز پیام رسانای فارسی؟!؟؟

تلگرام طلایی و مپبوگرام و اینا که دست خود ایرانه همه ایرانی ها قطع شد اما خارجی ها مثل واتس آپ هست

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2738

سلام عزیز تاپیک تعطیل شد مجبور شدم جوابت رو اینجا بدم ببخشید

QUOTE=104149024]تذکر دادنی که میدونی صد درصد بی تاثیره ،چه فایده ای داره  جز اینکه زمینه تهمت بعضیا به چادریها ...[/QUOTE]

عزیزم منظورم صرفا بحث تذکر دادن بود.بله شرایطی هم داره که خود تذکر دهنده متوجه میشه.

روزگاری میرسد که قلب مومن در سینه اش همانند نمک در آب ذوب می شود

گذشته نگذشته
سلام عزیز تاپیک تعطیل شد مجبور شدم جوابت رو اینجا بدم ببخشید QUOTE=104149024]تذکر دادنی که میدونی ص ...

ممنون گلم خیلی دلم میخواست امشب جسارتشو داشتم تا به اون خانوما یه چیزی بگم 

والله از آبروی خودم ترسیدم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

سلام عزیزم . حال مادر محترمتون چطور هست ؟ برای شفاشون سوره حمد و واقعه خوندم الهی شفای عاجل عنایت بشه 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام عزیزم . حال مادر محترمتون چطور هست ؟ برای شفاشون سوره حمد و واقعه خوندم الهی شفای عاجل عنایت بش ...

ممنونم دوست عزیز و مهربونم 

به لطف دعای دوستای خوبم خداراو صدهزار مرتبه شکر امروز خیلی بهتر شدن تونستن غذابخورن و صداشون خوب بود 

خداراشکر 

ممنون که به یادم بودی عزیزم 

اینروزا خیلی محتاج دعام، خیلی 

خداهزاربرابر خوبی و خیر بیاره توزندگی خودت

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
ممنونم دوست عزیز و مهربونم  به لطف دعای دوستای خوبم خداراو صدهزار مرتبه شکر امروز خیلی بهتر شد ...

خداروهزاران مرتبه سپاس ... تشکر از شما خواهر گلم که وجودتون برای ما مایه ی خیر و برکت هست .(.و باعرض پوزش که این چند روزه هیچ کدوم از دوستان رو تگ نکردم چون مشغله کاریم زیاد بوده) وگرنه به یاد تک تک عزیزان مخصوصا و به ویژه شما خواهر گلم هستم .‌‌ این خیر شماست که مایه ی برکت ماست .. دست بوس مادر عزیز و بزرگوارتان هستم .. فدای نام و محبت   مادر نازنینتون که چنین فرزند عزیزی  دارند ...سلام برسونید خدمتشون .. التماس دعا ..

خیلی ممنون عزیزم اطلاع دادید چون نگران بودیم 💞💞🍃⁦❤️⁩😘

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
خداروهزاران مرتبه سپاس ... تشکر از شما خواهر گلم که وجودتون برای ما مایه ی خیر و برکت هست .(.و باعرض ...

خیلی مهربونی دعا میکنم غرق خوشبختی بشی 💝

خیلی مهربونی دعا میکنم غرق خوشبختی بشی 💝

نظر لطف شماست 💞💞💞🍃⁦❤️⁩😘

.. خیلی خیلی ممنون🙏🙏🙏🙏🙏که  بنده رو  لایق دعای خودتون  میدونید باعث افتخارم هست . بالاترین شادی ها و خیر ها نصیب زندگیتان 🌸💞🌹

2706