2737
2734

دارم دیوانه میشم. تو این یه هفته دو بار رفتم مشاوره. هر دو نفر گفتند که شوهرت یه دین جدید برای خودش ساخته. این زن اینقدر زرنگه که خودشو نگران حال من نشون میده که شوهرم رو از دست نده

Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم متاسف شدم برات . چقد تلخ و گزنده راستش من غصه نمیخورم . فقط میخوام مطمئن شم با رفتنم اونا رو بی ...

نه

اونا نسوختن چون خودشون میخواستن

واقعیت رو بپذیر ، قوی باش و صبر کن گذر زمان و سبک زندگیت همه چیزو روشن میکنه

2728
دارم دیوانه میشم. تو این یه هفته دو بار رفتم مشاوره. هر دو نفر گفتند که شوهرت یه دین جدید برای خودش ...

شوهر من هر کاری میکرد

خیلی هم ریلکس بود

بعدشم توجیه دینی و مذهبی براش میاورد

با یه خانمی که مترکه کرده بود چند ماهی زندگی میکرد ه ولی شبا نماز شب هم میخونده

با دوست دختر نامحرمش میرفته مشهد زیارت

اصلا تو مخیله من نمیگنجه

نه اونا نسوختن چون خودشون میخواستن واقعیت رو بپذیر ، قوی باش و صبر کن گذر زمان و سبک زندگیت همه ...

ببین اونا میخواستن من با منت برگردم.  انقد در حد بیماری خودشیفته بودن. اونا از اینکه برا دوماه عقد ۱۲۰ م پول دادن قطعا سوختن. زنیکه رو اگه ببینی دیگه نمیشناسیش.  اونیکه ۵۰ سالگیش دماغ عمل کرده بود و دندون ارتودنسی کرده بود الان از زور پول پیر شده. ب وکیلم گفته بود چرا دختره خطش رو عوض کرد راه ارتباطی رو قطع کرد

این شد جواب سوال من.  اگه اینو بت نمی گفت ینی تا آخر وا نمیداد ک میخواد برگردی حس و حالت چطوری ...

تو همون مدتی که نیومد هم خیلی ناراحت بودم.ناراحتیم از دلتنگی یا عشق نبود.از این ناراحت بودم که حتی اشتباهاتشو قبول نداره که یبارم بیاد معذرت خواهی.

به نظرم این حس طبیعیه البته برای دخترایی که طرفشون خیلی مقصر بودن  به همین دلیل دوست دارن پشیمونی اون رو ببینن

2738
ببین اونا میخواستن من با منت برگردم.  انقد در حد بیماری خودشیفته بودن. اونا از اینکه برا دوماه ...

نه

ارزش زندگی بیشتر از 120 تا سکه است

من الان خودم میخوام جدا بشم حاضر ام بابت خواسته ام  هر هزینه ای کنم

اون اگر زورش میومد تو اخرین دادگاه یا حتی بعد از حکم میتونست پا پس بکشه و طلاقت نده و مهریه هم قسط بندی کنه ولی خواسته به هر قیمتی این بند بریده بشه

فقط سعی کن خییییلی خوب زندگی کنی تا در آینده اونا از این کارشون پشیمون بشن

بنظرت واسه شوهرت مهمه که تو. اینکارو بکنی؟؟؟؟

آره

خیلی غیرتی

همین برخوردام باعث شد که فرداش صیغه رو باطل کنه. اما میگه این زن باید که توی دفتر باشه. چون قول شرف دادم که تا آخر عمر ازش حمایت کنم. دوست دارم اون زن و دختر بی همه چیزشو با دستام خفه کنم. تا قبل از اومدنشون شوهرم از این حرفا نمیزد

آره خیلی غیرتی همین برخوردام باعث شد که فرداش صیغه رو باطل کنه. اما میگه این زن باید که توی دفتر ب ...

عزیزم واقعا ساده هستی

اگر. شوهرت واقعا قید. اون زن زده بود از دفترش هم بیرونشون میکرد

با زدن این حرفها جلو شوهرت فقط خودتو بی ارزش کردی

این حرفها رو از ذهنت بکن بیرون واسه خودت ارزش قائل باش

آره خیلی غیرتی همین برخوردام باعث شد که فرداش صیغه رو باطل کنه. اما میگه این زن باید که توی دفتر ب ...

خنده داره

این آقا به تعهدی که به شما داشته پایبند نبوده

الان باید رو قول شرفش بایسته

واقعا پرویی هم حدی داره

بنظر من مردها اگر. فکر کنن که بعد. از. طلاق زن میتونه مستقل باشه و از پس خودش بربیاد بیشتر. تحریک میشن  و ...

تااینکه ببخشیدفکرکنه زنش بعداز. طلاق ول میشه توجامعه

من تا اون زن و دخترش رو از زندگیم حذف نکنم آروم نمبشم. شوهرم دخترشو برده مطب شوهر خالم که اونجا کار کنه. هر دوتاشونو پرت میکنم بیرون.

اتفاقا به اون زن فهموندم که ساده و احمق نبستم. به شوهرم گفته بود که چون خانم شما مومن هستند، منو قبول میکنند. الان یه روزه که بهش فهموندم که مومن بودن و احمق بودن فرق داره 

2706