2703
2553
مگه دلایل طلاقتون مهم و اساسی نبود؟!

نه نبود. چیزایی مثل اینکه چرا گوشت نخوردی . چرا فلان لباس رو نپوشیدی. چرا جهاز نگرفتی.  چرا خواهرت اون طوری چه برادرت اینطوری.  چیزایی از این دست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نبود. چیزایی مثل اینکه چرا گوشت نخوردی . چرا فلان لباس رو نپوشیدی. چرا جهاز نگرفتی.  چرا خوا ...

می خواستم بدونم از لحاظ عاطفی هنوز بهش فکر میکنی ! که اگه اینجوری باشه داغون میشی سعی کن تغییرات اساسی به رفتارو ارتباطات و دوستات بده

2456

خوبه که زودتر تموم کردی. ببین کند ذهنی بعضی ها از تو رفتار میشه فهمید که متاسفانه شما ابتدا دیدی و دقت نکردی. یکی از آشنا ما هم همینجوری ازدواج کرد یعنی واقعا وقتی پسر میبینی قشنگ مشخصه مشکل داره و اصلا نمیشه تحملش کرد. چجوری بعضی ها زندگی میکنن نمیدونم واقعا. 

خوشم اومد ازت بخاطر قوی بودنت.. بخاطر التماس نکردنت

ولی از درون داغون شدم.  حالا ب نظرت منتظر بوده ک برگردم؟ یا اوناییکه خودشون طلاق خواستن هیچوقت پشیمون نمیشن؟

خوبه که زودتر تموم کردی. ببین کند ذهنی بعضی ها از تو رفتار میشه فهمید که متاسفانه شما ابتدا دیدی و د ...

آی گفتی. کند ذهنی.... بعد ازدواج شنیدیم میگفتن پسره اندازه یه بچه ده ساله هم عقل نداره.  واقعا هم نداشت 

2714
ولی از درون داغون شدم.  حالا ب نظرت منتظر بوده ک برگردم؟ یا اوناییکه خودشون طلاق خواستن هیچوقت ...

عزیزم اون اگه نمیخاست طلاقت بده حتما برمیگشت و نمیزاشت طلاق صورت بگیره..اون منتظرت نبوده..ولی تاپیک قبلیتو خوندم..کارمندی و این میدونی چقدررررر برات خوبه؟هم سرت گرم میشه و هم از همه مهمتر محتاج کسی نیستی..و در اینده هم ان شاالله ازدواج میکنی...این همه ادم طلاق میگیرن و بعدشم ازدواج میکنن..خودشم تو عامل طلاق نبودی که..اون درخواست جدایی داده...خوبه توی عقد جدا شدی..اگه بعد ازدواج جدا میشدی کارت خیلی سخت میشد..

حرف مردممم ولش کن..بخداهر جوری باشی مردم حرف میزنن..در دروازه رو میشه بست دهن مردم رو نمیشه بست..

پولاتو جمع کن برا خودت طلا اینا بخر..طلا بهترین سرمایه هست برای یه زن...حالا آقا گاوه مهریتو داد؟چقدر بود مهریت؟

عزیزم اون اگه نمیخاست طلاقت بده حتما برمیگشت و نمیزاشت طلاق صورت بگیره..اون منتظرت نبوده..ولی تاپیک ...

آقا گاوه رو خوب اومدی خخخخخخ.  چون خودشون طلاق میخواستن دادن البته فک نمیکردن کار ب اینجا بکشه.  ینی میگفتن دختره سنش زیاده اون موقع ۳۱ بودم ما بهش توهین میکنیم و خردش میکنیم اونم طلاق نمی گیره چون میدونه با این سن طلاق گرفتن یه امتیاز خ منفیه.  وکیلم یکی از اقوام بود ک خیلی کاربلده.  رفتن پیش اون اونم فتیله پیچشون کرد و مهریه رو گرفت هروقت هم اعتراض میکردن می گفت خودتون خواستید.

میدونی چی آزارم میده.... اینا انقد خود شیفته بودن ک هیچ کدوم از مزیتهای منو ندیدن. فقط هم منتظر بودن خودم برگردم. 

2706