2726

به من گفتن باز بزارين و هيچي نزنين منم الكل هم نزدم نميدونم چرا خشك نميشه الان تقريبا هفت روزه كه افتاده ولي هنوزم يه ذره خون مياد هر روز. اندازه يه قطره

چيكار كنيم خشك شه و بسته بشه؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

خونشم ابكي نيس مثل خونه 

بعضيا ميگن ترشحات خوناب مياد ولي مال اين دقيقن خونه و ترشحات نيس

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

بچه ام گريه ميكنه ميرم و برميگردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واسه دختر من تا چهل روز خون میومد خوش به مرور خوب میشه 

تازه انقدر جیغ جیغو بود نافش قلمبه زده بود بیرون ،

همش درست میشه ،الان پنج ماهشه نافش هم رفته تو 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
خونشم ابكي نيس مثل خونه  بعضيا ميگن ترشحات خوناب مياد ولي مال اين دقيقن خونه و ترشحات نيس

تازه واسه دختر من هم خون میومد ،هم چرک ،به دکترا نشون می دادم می گفتن هیچی نزن ،نبند ،خودش خوب میشه که البته خوب شد ولی اقلا تا دو ماه و نیم اون چرکا و خونا از نافش میومد بیرون 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

مال پسر منم خون میومد دکتر پماد تتراسایکلین نوشت یکی دوبار زوم بهتر شد

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

مرسي از همه عزيزا

نگران بودم

اخه از بس تند تند شير ميخوره ادرارشم زياده شبا با اينكه اخر وقت عوضش ميكنم بازم نصف شبي ميبينم ادرارش پس داده به لباساش و نافشم ادراري شده و زود با اب ميشورم 

خوب بشه راحت ميشم ديگه 

مرسي از همه عزيزا نگران بودم اخه از بس تند تند شير ميخوره ادرارشم زياده شبا با اينكه اخر وقت عوضش ...

لبه ی پوشکشو تا بزن به سمت داخل تا اگرم به بالا رسید ادرارش نافشو خیس نکنه

این خون اومدن هم طبیعیه خوب میشه