2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم آره حتما این کارو بکن. شما که برا خودتون درست میکنی یکم بیشتر درست کن برا اونام بفرست یا بگو بیان خونتون..

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2731
گلم آره حتما این کارو بکن. شما که برا خودتون درست میکنی یکم بیشتر درست کن برا اونام بفرست یا بگو بیا ...

دیشب بهشون گفتم بیاین خونه ما گفتن ما وقتی میایم شب خسته ایم نمیتونیم بیایم

معاون گروه دخملای باحال
دیشب بهشون گفتم بیاین خونه ما گفتن ما وقتی میایم شب خسته ایم نمیتونیم بیایم

آفرین. درود بر شما 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2738

هرچی براخودتون میپزی رو بیشتر درست کن برااونم بفرس مامان من همیشه اینکاررو میکد 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

من مرفتم خونشون براشون غذا درست می کردم چای هم دم می کردم خونشون و جارو میزدم لباساشون رو هم میشستم. چون کسی که کار کشاورزی میکنه میاد خونه خیلی خیلی خسته اس. بعدشم کلی دعا برام میکردن میومدم خونمون. چون مامان خودم و تصور می کنم اینقدر خسته بیاد خونه همه این کارا را براش می کنم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

خوبه که هنوز بعضیامون دلمون نمیاد با مادر شوهر بد باشیم، خوبه که انسانیتو یادمون نرفته

جواب دل مهربونتو خدا میده شک نکن

من مامانم کشاورزی میکنه متاسفانه هیچکدوم از دخترا کنارش نیستیم که بهش کمک کنیم یا حداقل برای غدا بپیزیم و کارای خونشو انجام بدیم

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
2706