2733
2734

پسرم ۴/۵ ساله هست ولی هرشب خیس میکنه جاشو حتی وقتایی ک شبا بهش مایعات نمیدم ،حتی بعضی شبا  لباسو جاشو عوض میکنم ،دوباره صبح میبینم بااازم...😩 بگید چ کننممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم تجربه ای ندارم اروم باش ببرش دکتر چ کمکی برمیاد ازما اخه شب قبل از خواب ببرش دس ب اب تا صبح چن بار بیدارش کن شاید بهترشد

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2728
2738

من خواهرم ۶ سالش بود هرکااار کردیم نشد از اخر یه اقایی تو تلویزیون گف یه عکس رو کمدش تو اتاقش هرجا دلش خواست از خودش بچسبونید به ازای هر روزی که دسشویی نکرد بر چسب دلخواهش بت من هرچی بزنید و تشویقش کنین هر روزم که دسشویی کرد نچسبونین گف پایان دو هفته براش یه کادو کوچیک بگیرین ولی نگین مال دسشویی نکردنه ک فک نکنه بابت کارایی که برای خودش میکنه باید جایزه دریافت کنه

استرس نداره؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706