2733
2734

تا دیشب دلم خوش بود هر چی خانواده شوهرم میگن اون عاقله تکرار نمیکنه بالاخره ۴ ماهه رفتیم زیر یک سقف،ولی ...

دیشب اونم حرفای خانوادشو تکرار کرد بهم میگه نازا

من تازه به خاطر فشار و تهمتا دوماه جلوگیری نداشتم ماه پیش که کلا پریودم ریخ بهم برای اولین بار این ماهمم هنوز موعدم نیومده.

مردا چرا بعضیاشون اینجورین مثه پروانه دورش میگردم چون قبول کرده بیاد تهران هر کاری میکنم احساس نکنه غریبه ولی...

محله کارشم یک همکار داره همش یک چی میگه اینم دهن بین میاد سرم 

اصنم به خودم خرجی نمیده ولی برای خونه میخره متعقده چون من ارث پدری دارم نیاز به خرجی ندارم

جالبه تا از پول خودم یک چیز میخام برای خودم بخرم یک داستانم دارم 

خدایا خسته شدم

دوسال عقدو ازدواجم فقط بدبختی بود خونه خریدن پدرمم برام و همسایه کثیف گیرم افتادن و دادگاه ،فوت پدرم ...کارای برادر بزرگم برای ارث....حرفا و تهمتای خانواده شوهرم ...حالام خود شوهرممم

درسته طلا ندیده نیستم ولی به خدا عقده شده شوهرم برام یک تیکه طلا بخره سرویس عروسیمم خودم خریدم عقده شده یکبار بگه بریم یک مسافرتی همه کاراشو میکنه همه حرفاشو میزنه تهش میگه شوخی کردم تو جنبه نداری

تو عقد خاستم همه چی تموم کنم اخلاقشو میدیم ولی باز خانواده ها و التماساش منصرفم کرد ....

ای کاش  ت همون عقد تموم میکردی 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

گلم من معتقدم اگه زیادی براش پروانه شدی دورش چرخیدی هی ازت دور میشه. البته کلا تمام آدما اینطورن. هرچیزی متعادل باشه همیشه خوب می مونه..

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2706