2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ میتونی بخر حتی اگ کوچیک باشه..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2728

بخر نهایت کوچیک بود رهن بده بزرگتر اجاره کن

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

خیلی اوضاع  بده دم ب دقیقه بالا میره خونه ها میتونی حتما بخر 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بنظرمن ادم میخاد پول بده ی خونه کوچیک داغونو بخره توش اذیت بشه بجاش میتونه اون پولو بده بهترین خونرو رهن کنه و دوروزی ک زندسو خوش باشه البته هرکی نظری داره

💌👨مرد من ازون مرداس ک جوون میده واسش بمیری😍

بنظر من اگه میتونی 1 متر بخری بخر چون پول بمونه بی ارزش میشه سال دیگه همون 1 مترم نمیتونی بخری 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
بنظرمن ادم میخاد پول بده ی خونه کوچیک داغونو بخره توش اذیت بشه بجاش میتونه اون پولو بده بهترین خونرو ...

درسته ولی موقع تمدید قرارداد انقدر میکشن روی رهن و اجاره که خوشی اون یه سال از دماغت درمیاد .دردسر اسباب کشی که دیگه بماند...

درسته ولی موقع تمدید قرارداد انقدر میکشن روی رهن و اجاره که خوشی اون یه سال از دماغت درمیاد .دردسر ا ...

درسته ولی من کلا ب اینده فکر نمیکنم ترجیح میدم تو حال زندگی کنم

💌👨مرد من ازون مرداس ک جوون میده واسش بمیری😍
به نظرتون اصلا خرید و فروش هست حالا؟

اره خرید فروش هست قیمتام گفتن بالاترم میره ولی باز خدا داند در کل بخر ضرر نکردی

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔