2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولي  من از خودگذشتگي نميكنم چون شرطم خريد مسكن بود

گلم اگر قراره اول زندگی تو قرض بیوفتی نگیر به حرف مردم ام توجه نکن

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
2731
نگیر عزیزم یه لباس بپوش ارایشگاه برو و عکس بگیر و برو خونت خوشبختم بشی ایشالاااااا

دیگ همینا که گفتی ۱۰تومن هزینشه که خخخخخ

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

با لباس عروس عكس بگير و يه جشن دونفره با شوهرت بگير منم همين كارو كردم الان عكس و فيلم دارم ولى مهمون تو فيلمم نيست فقط، هيچوقتم پشيمون نشدم، هروقت دلم ميگيره عكسهامو نگاه ميكنم كلى شار ژ ميشم مهم اينه كه تو زندگى همسرت بهت آرامش بده و احساس خوشبختى كنى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2738
دیگ همینا که گفتی ۱۰تومن هزینشه که خخخخخ

10تومن؟

یه لباس و ارایشگاه؟

مگه میخواد بخره لباسو؟ارایشگاه لازم نیست بگه عروسه بگه میخوام برم مهمونی یا تولد 

کاری که دوست من برای فرمالیتش انجام داد

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
10تومن؟ یه لباس و ارایشگاه؟ مگه میخواد بخره لباسو؟ارایشگاه لازم نیست بگه عروسه بگه میخوام برم مهمو ...

بله درسته

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
اره ولي چون گرفتي  من ميترسم نگيرم يه عمر با حسرت ...

نه بابا الانم فيلمشو ميبينم حالم بد ميشه😔انقد بدشانسي اورديم روزه عروسي كه حد نداشت من ترجيح ميدادم همون پولو ميرفتم يه سفر درس حسابي حالا شما اگه دوس داري بگير فوقش جمعيت كمتري رو بگو اجي هر كاري كه دوس داري بكن ماها يه بار به دنيا ميايم يه بارم زندگي ميكنيم توكت به خدا باشه 

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
2706