2726
ببین عاطی😒

درسته همین پایینش هم بده تا بگمت

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاکسازی صورت دیگه چیه؟؟

پوست صورتتو اساسی تمیز میکنن دونه هایه سر سیاه رویه بینیو تمیز میکنن کلی ماسک میذارن رو صورت ماساژ انجام میدن، تو نت سرچ کن فشیال میبینی دقیق چیه البته فشیال یا همون پاکسازی انواع مختلف داره 

2728
منظورت این قسمتشه یامن خنگم😬

اره درسته لزن رو درج وضعیت جدید گزینه باردار بعد تاریخ اینا بزن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
پوست صورتتو اساسی تمیز میکنن دونه هایه سر سیاه رویه بینیو تمیز میکنن کلی ماسک میذارن رو صورت ماساژ ا ...

نه گلم

پول واسه این کارا ندارم😣

این موخوره گیری هم از سر مجبوووووری میخوام برم

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  
اره درسته لزن رو درج وضعیت جدید گزینه باردار بعد تاریخ اینا بزن

دمت گرم عشقم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
دمت گرم عشقم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

برو ببینم چیکار میکنی باردار برگردی 😆😆😄

نه گلم پول واسه این کارا ندارم😣 این موخوره گیری هم از سر مجبوووووری میخوام برم

تجربه ثابت کرده کوتاهی مو با قیچی بهتره یکی از هم کلاسیام یه خرمن مویه طلائیه خوشگل داشت هی بهش گفتم موخوره داره کوتاه کن،کوتاه نکرد بعد چن سال موخوره ها رفت بالا تر تا رسید به نزدیک ریشه موهاش مجبور شد کوتاه کرد، الان رشد موهاش خیلی کند شده شمام تا هر کجا که موخوره داره کوتاه کن موهاتو سریع

شنیدم بدرد نمیخوره من این مشکل داشتم انار پرژک زدم از این رو به اون رو شد موهام الانم میخوام با رزم ...

من رزماری پرژک رو برای شوره سرم گرفتم انصافا شوره رو خوب میکرد اما بشدت باعث ریزش مو میشد یعنی دسته دسته از موهام میریخت منم ترسیدم قطعش کردم.

اگه از انار راضی هستی پیشنهاد میکنم همونو ادامه بدی ریسک نکنی.

{ جانی دپ سابق }