2737
2734
عنوان

ارم از غصه دق می کنم چکار کنم

306 بازدید | 25 پست

توروخدا نیایید بگید غصه نخور و اشتباهه و ...من الان یه چیز دیگه میخوام ازتون راهنماییم کنین.

پسرم ۵ ماهشه کلا از سه ماهگیش شیرم مثل قبل نبود ولی کافی بود چند وقته کمتر شده و یهو چند روزه خیلیی کمه خیلیییی ینی با چندتا میک خالی خالی میشه😭😭😭

خیلی برام مهمه شیر خودمو بخوره توروخدا کمک کنین داره شیرم خشک میشه؟چکار کنم نشه...

ممکنه هر تلاشی هم بکنم بازم خشک بشه؟

تجربه دارا بگید...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

عزیزم تو نت راجبه دو سین سرچ کن

مخلوط عسل و سیاهدانه ست

صبح ناشتا بخور ایشالا شیرت زیاد میشه

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلسترانگوربخورجدی میگم

خوردم بخدا😭انقدر حالم خرابه دارم گریه میکنم سفرم تو هتلم اب جوش و گاز هم ندارم بچم گرسنه بود بزکر خوابوندم اش.خدا منو بکشه که نمی تونم بچه مو سیر کنم😭😭😭

خوردم بخدا😭انقدر حالم خرابه دارم گریه میکنم سفرم تو هتلم اب جوش و گاز هم ندارم بچم گرسنه بود بزکر خ ...

نگو مادرشوهرم همش میگه زنه شیرده نباس حرص بخوره کدوم شهری؟ الان 

خدایا بخاطر همه چی شکر
نگو مادرشوهرم همش میگه زنه شیرده نباس حرص بخوره کدوم شهری؟ الان 

اصفهان.

بخدا انقدر گریه کردم حرص خوردم سر درد شدید گرفتم

2738
من مشهدم خواستم دعوتت کنم خونه حرص نخورنهایتاصبح برودکتریاطب سنتی عطاری عرقیجات دهرن

دست گل ات درد نکنه رفتی پیش امام رضا ع خیلی دعاکن.

ن شا الله جان من برام دعاکن.حالم خرابه

واقعا تجربه داری راستشو بگو ممکنه شیرم کامل خشک شه؟بعضیارو دیدم میگم شیرم خشک شد.

دست گل ات درد نکنه رفتی پیش امام رضا ع خیلی دعاکن. ن شا الله جان من برام دعاکن.حالم خرابه واقعا تج ...

نه تازهیه نی نی2ماهه دارم انشالله خشک نمیشه توکل برخدا لایق باشم چشم 

الان دم اذونه دعتت میکنم 

خدایا بخاطر همه چی شکر
نه تازهیه نی نی2ماهه دارم انشالله خشک نمیشه توکل برخدا لایق باشم چشم  الان دم اذونه دعتت میکنم ...

خداحفظش کنه.ممنون

2706