2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با اجازه استاتر ی سوال بپرسم.خواهرشوهرم ۴ماهه بارداره تو سونو اخریش ی کیست خوش خیم تو سر جنین دیدن بنده خدا خیلی گریه میکنه بنظرتون برطرف میشه؟که سقطش نکنن؟دکتر گفته دو هفته دیگه سونو بده

2738
بچه خور چیه دیگه جدیده؟ 😣

حاملگی مولار یا پوچ که در میان عوام به بچه خوره نیز معروف است، زمانی رخ می دهد که در تخم بارور شده، به دنبال بروز اختلال در لقاح اسپرم و تخمک، ناهنجاری های خاصی وجود داشته باشد. به این معنا که تخم بارورشده یا هرگز به جنین تبدیل نمی شود (که به آن مول کامل گفته می شود) یا این که به شکل غیر طبیعی رشد می کند و نمی تواند زنده بماند (مول نسبی) .

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

عزیزم دختر خاهر من داشت 

وای این پزشکا هم الکی مجوز کار بهشون دادن 

خواستن رحمشو در بیارن .دوبار اینجور بود 

از بس دکترای شهرستان بی سوادن 😠😠 

پارسال اومد تهران اصلن خانم دکتره انقد مسخرش اومد 

گفت کی گفته این باید رحمش در بیاد ..دارو داد برطرف شد بعد ۳ ماه حامله شد ..الانم آقا کامیار ۴ ماهشه 😚😚

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
با اجازه استاتر ی سوال بپرسم.خواهرشوهرم ۴ماهه بارداره تو سونو اخریش ی کیست خوش خیم تو سر جنین دیدن ب ...

این مدل کیست ها خیلی شایعه و تو هفته های بعدی از بین میره. سقط چیه بابا. اصلا مشکلی نیست این. به خواهرت بگو اصلا نگران نباشه، حتی نیازی هم به سونوب مجدد نیست

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
با اجازه استاتر ی سوال بپرسم.خواهرشوهرم ۴ماهه بارداره تو سونو اخریش ی کیست خوش خیم تو سر جنین دیدن ب ...

عزیز یه خانم دکتر هست تو بیمارستان امام حسین متخصص زنان یتی عالیه ها .هفته ای فقط ی بار میاد فقط ی ساعت هست .من دختر خاهرم بیماری مول داشت ‌.بخدا اون دکتره فقط چن تا دارو براش نوشت بعد چن ماه دوباره باردار شد .بچشم پسر ..ولی کارش بیسته 😚😚 

البته کسی ب ما معرفی کرد .هر چند خاهرم خواست ببره خصوصی .ولی کسی گفت فک میکنی بیمارستان خصوصی 

چیه .همین دکترا میرن اونجا .ولی باید یه هفته بستری بشه .تا دکتر بیاد .فقط ی ساعت میاد در هفته 

استارتر نگران نباش .دختر خاهر من دو بار حاملگیش اینجور شد .بار سوم واقعن بچه شد 

استرس فقط نباید داشته باشی .چون اون دکتر گفت که استرس باعث میشه بیشتر بشه ..انشالله ک به این زودیا باردار بشی گلم .نگران نباش .من وضعیت دختر خاهرم خیلی نگران کننده بود .اصلن این پزشکای بیشعور 

تا لب مرگ مارو بردن .دختر خاهرمم تک دختره 😢 

ولی فقط ی هفته بستری بود تو بیمارستان .بعدم خانم دکتره اسمش دقیق یادم نیست .اما وقتی از اتاق معاینه اومد بیرون با آرامش گفت کع چیز خاصی نیست چندتا دارو نوشتم فقط مصرف کنه و زیر نظر پزشک زنان .بهمون معرفی کرد اونجا برید .بعد س ماه حامله شد  😍😍 اسمش کامیاره 😚😚😚..ناز خالشه 

عزیزم دختر خاهر من داشت  وای این پزشکا هم الکی مجوز کار بهشون دادن  خواستن رحمشو در بیار ...

ببخشید  فاصله ی بین دو بارداری اولش چند وقت بود؟بعد تهران اومد پیش چه دکتری رفت؟فاصله یبین بارداری دومش که اونجوری شد با همین گل پسری که داره  چقد بود منظورم چند ماهه؟

2706