2703
2553
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38061 بازدید | 1067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اخه بچه تو این سن اختلاف سنی مادر وپدر با این شرایط تربیتی واجتماع ، شما به خودت فکر میکنی اون دید گاه و بریز بیرون از این دید لااقل برو جلو اگه این بچه بیست سالش بشه ایا پدر و مادر میتونن باهاش بروز باشن تنهایی بهونه اس خانم هزار برنامه مادرتون میتونه داشته باشه با پدرتون هم صحبت کنید

چه ربطی داره عزیزم؟؟؟؟ من بچه اولمه مامانم اگر میخواست زودتر میاورد 

خیلی ربط داره

بچه اولت باشه یا دومت بهر حال به کسی ربطی نداش باردار شدی

پس بارداری مادرت یا هر کس دیگه ای هم به تو ربطی نداره چون کاملا شخصیه

قرار نبس چون دخترشی تو همه مسائل شخصی پدر مادر اظهار نظر کنی

ضمنا شما زود ازد کردی و زود هم باردار شدی دلیل نداره واس مادرت دیر شده باشه. تو فامیل ما دخترای اندازه تو حکم کودک داره برامون و حتی تو جمع متاهلین راه داده نمیشن که یوقت هوایی شن!!! .... زنموی من دختر بزرگش ۱۹ سال سن داشت که باردار شد

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
واییییییی نه ترو خدا  من خودم الان باردارم بعد مامانم بچه بیاره؟؟؟؟؟

به مامانت بگو‌ نوت میاد نمیخوای بزرگش کنی نوه خیلی شیرین تر بچست بنده خدا خیلی واسه مادر بزرگ شدن جوونه

2714
واییییییی نه ترو خدا  من خودم الان باردارم بعد مامانم بچه بیاره؟؟؟؟؟

اتفاقا بچه  دختر خواهرم با برادرش نه  ماه تفاوت سنی دارن...

گناه داره بزارید بچه دار بشه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
اخه بچه تو این سن اختلاف سنی مادر وپدر با این شرایط تربیتی واجتماع ، شما به خودت فکر میکنی اون دید گ ...

خیلی تعجب میکنم با پدرش صحبت کنه؟؟؟؟ اخه با چه رویی؟؟ این مسئله خیلی خصوصیه

اخه به چه کسی ربط داره چجوری تربیت شه

دلشون خواسته

مگه اونایی که سنین بالا بچه میارن از پرورشگاه بزرگش میکنن تفاوت سنی فاحش ندارن؟ والا خواهرشوهر من ۳۹ سالشه تازه عروسه دنبال کارای بارداریشه....پس نباید باردار شه چون فاصله سنیش زیاد میشه با بچش؟ خب بشه....بخاطر این موضوع هیچ وقت نباید مادر شه! 

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
به مامانت بگو‌ نوت میاد نمیخوای بزرگش کنی نوه خیلی شیرین تر بچست بنده خدا خیلی واسه مادر بزرگ شدن جو ...

مامان منم متولد 61 هست 12 ساله بابام فوت شده الان نوه داره اگه عروسی کنه وبچه بیاره هم کاریش ندارم جوونه به شوهرم هم ربطی نداره صاحبش که نیست 

.
مامان منم متولد 61 هست 12 ساله بابام فوت شده الان نوه داره اگه عروسی کنه وبچه بیاره هم کاریش ندارم ج ...

آفرین به شما

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
مامان منم متولد 61 هست 12 ساله بابام فوت شده الان نوه داره اگه عروسی کنه وبچه بیاره هم کاریش ندارم ج ...

وای عزیزم شما چند سالته؟چه مامان با حال و جوونی ،تازه الان موقع ازدواجشه بازم خیلی زن بوده تا الان بالای سر شما ناپذیر نیاورده انشالا زندگی خوب نصیبش شه

خیلی تعجب میکنم با پدرش صحبت کنه؟؟؟؟ اخه با چه رویی؟؟ این مسئله خیلی خصوصیه اخه به چه کسی ربط داره ...

نمیدونم این روشنفکرااین دلیل روازکجامیارن زن عموی مامانم پنجاه سالگی ناخواسته باردار شد الانم همون دخترش عروسی کرده مامانش هنوزم زنده س سالمه 

.
2706