2737
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38061 بازدید | 1067 پست
من ۳۴ سالمِ هنوزم بچه دار نشدم بچه منم بیاد میگه مامان بابای دوستام جونن تو پیری ؟🤔🤔

شما بچه اولته 

شور و شوقت بیشتره

بیشتر حوصله داری

چجوری بگم منظورم اینه بچه اول فرق داره با دومی تو سن 39 سال تازه برای مادر و 45 برای پدر

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله منم زیاد دیدم و مشکلاتشونم دیدم شما خودت  یه پسری تو این سن ترجیح میدی مامان بابات افکارشو ...

هیچوقت نمیشه اولا تفاوت نسل زیاده هرچقدر هم نزدیک باشن باز تفاوت افکار زیاده مبادا پدر و مادر و فرزند تو یه  دهه به دنیا بیان که نداریم مثلا قدیم این موضوع مد بود هر خانواده ده تا فرزند پونزده تا فرزند داشته باشن الان بخاطر فرهنگی که هست تک فرزندی مده

این موضوع بین خودش و شوهرشه عزیزم  کسی نمیتونه دخالت کنه اتفاقا بهترین کاره که از تنهایی دربی ...

به خدا اصلاااااااا خونه نیست که بخواد تنها باشه

2728
هیچوقت نمیشه اولا تفاوت نسل زیاده هرچقدر هم نزدیک باشن باز تفاوت افکار زیاده مبادا پدر و مادر و فرزن ...

نمیدونم والا واقعا همه انقدر راحت شدن یا برای بقیه راحت نظر میدن

به خدا اصلاااااااا خونه نیست که بخواد تنها باشه

عزیزم شما سرخونه زندگیتی 

چند سال دیگه که پدر و مادرت نیاز دارن به کمک تنهایی خیلی سختته

اما اگه یه خواهر یا برادر توی خونه داشته باشی خیییییلی کمک حال پدر و مادرته 

عزیزم شما سرخونه زندگیتی  چند سال دیگه که پدر و مادرت نیاز دارن به کمک تنهایی خیلی سختته اما ...

خوب الان من میگم چرا باید اینجوری باشه که مثلا 10سال دیگه بالاخره سن میره بالا و عوارض سن زیادتر هست

مثلا خواهر و برادری که بخواد بیاد باید همش غصه و ناراحتی مادر و پدر بکشه تو اوج سنی که میتونه با یه خانوواده جون تر داشته باشه؟

یعنی مثلا یه دختر 10ساله باید همش غصه مثلا پا درد و سر درد و عوارض پدرشو که 50 و خورده ای سالشه بکشه؟

2738
من خودم باشم میگم اره بچه دارشن ولی به من چه

پس ایشالا خدا بهتون خواهر برادر بده موقعی که ازدواج کردین و بچه دار شدین

خوب الان من میگم چرا باید اینجوری باشه که مثلا 10سال دیگه بالاخره سن میره بالا و عوارض سن زیادتر هست ...

البته اونم که هست عزیزم

و ای کاش پدر و مادرتون همون موقع که شما چند سال مثلا چهار پنج سالتون بود چند تا بچه دیگه هم میاوردن

اما خب من به خاطر شما میگم 

دور از جون پدر و مادر شما مادربزرگ من سکته نغزی کرد و نمیتونه کارای زندگیشو انجام بده

همه ی بچه هاش تهرانن و فقط مامان بیچاره من اینجاس

کااااااااملا زندگیش فلج شده و همش باید اونجا باشه و نمیرسه به زندگی خودش 

من برای شما میگم که بعدا دست تنها نمونید

گفتم عزیزم من الان مهم نیستم  چون من زندگیم مستقله از خانوادم من شوهر کردم و 2ماه دیگه بچم بی ...

خودتو ناراحت نکن چون ابن فکر تو فقط یه احتماله وممکن اصلا اتفاق نیوفته ولی برا هر موضوع دیگه ای اینو از من بشنو که اون چیزی که توبهش فکر میکنی مامانت وقتی هم سن تو بود بهش فکر میکرد الان به اندازه ۱۷ سال بیشتر از تو پیرهن پاره کرده .اون چیزی که تو بهش فکر میکنی و اذیتت کرده رو بدون مادرت از تو عاقل تره و بهش فکر کرده و راه حلی براش پیدا میکنه و در نهایت تصمیم میگیره.هیچ وقت فکر نکن هر فکری تو سرته فقط به عقل تو رسیده چون تو یه عقل داری و پدر مادرت دو عقل و هر تصمیمی که بگیرن سوای تجربه بیشتر حاصل دو عقله

البته اونم که هست عزیزم و ای کاش پدر و مادرتون همون موقع که شما چند سال مثلا چهار پنج سالتون بود چن ...

خب عزیزم من همینم مشکل دارم 

اتفاقه دیگه

زبوونمممممم لال زبونم لاال تو سن کم اون بچه مادر یا پدر من مریضی بگیرن مثل مادربزرگ شما 

زندگی اون بچه داغون نمیشه؟؟

من که سر زندگیمم هر دقیقه که نمیتونم پیشش باشم اون با سن کم شرایط بد زندگی میکنه؟جونی رو میفهمهه چیه؟

خودتو ناراحت نکن چون ابن فکر تو فقط یه احتماله وممکن اصلا اتفاق نیوفته ولی برا هر موضوع دیگه ای اینو ...

واقعا امیدوارم اگر تصمیمش جدیه متوجه بشه که کارش درست نیست

ممنون بازم از صحبتات

خب عزیزم من همینم مشکل دارم  اتفاقه دیگه زبوونمممممم لال زبونم لاال تو سن کم اون بچه مادر یا ...

بله درسته

ان شاالله هر چه صلاحه اتفاق بیوفته😉

راستی قدم نی نی خودتونم پیشاپیش مبارک😘😍💐

2706